چی بخورم تا فرزندم دختر شود؟ (۲ عکس)


چی بخورم تا فرزندم دختر شود؟

چنانچه به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن طفل فرزندی را دارید، از یاد نبرید که برخی مواد خوراکی ای در طبیعت وجود دارند که شانس فرد را برای به جهان آوردن طفل دختر
چنانچه به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن طفل فرزندی را دارید، از یاد نبرید که برخی مواد خوراکی ای در طبیعت وجود دارند که شانس فرد را برای به جهان آوردن طفل دختر زیاد میکنند. این مواد خوراکی ای عبارتند از:
۱. مصرف توت به منظور افزایش شانس دختر بودن جنین:

به یاد داشته باشید که مصرف انواع گوناگونی از توت ها و میوه ها شبیه به زغال اخته، توت فرنگی و زالزالک یاری میرساند تا تخمک بانوان به یک طفل دختر مبدل شود، چون مصرف این نوع میوه ها به تنظیم pH واژن بانوان کمک زیادی کرده و شرایط محیط مهبل (واژن) آن ها را برای زنده مانده اسپرم های به وجود آورنده فرزند سفت خواهد کرد.

طبق نظریه کارشناسان کاهش دادن مقدار کالری محیط بدن با مصرف این نوع میوه ها، برای زنده ماندن اسپرم دختر عالی بوده و شانس فرد را برای داشتن طفل دختر زیاد میکند.

از طرفی دیگر، شما هم شبیه به بسیاری از مادران باردار دیگر، برای پیش گیری از زیاد شدن قند خون و خطر ابتلا به دیابت ویژه زمان حاملگی، خوب تر است مصرف میوه های شیرین را در زمان پیش و پس از شروع زمان حاملگی خود کم کنید. از یاد نبرید که مصرف انواع توت ها که مقدار بالایی از قند کنسرو شده را دارند، برای بدن تمام اشخاص ناسالم و ضرر می‌ دارند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس چی بخورم تا بچه ام دختر شود؟

۲. مصرف بیشتر غلات سبوس دار برای تعیین جنسیت جنین دختر :

دلیل عمده مصرف دانه های گندم سبوس دار به منظور دختر شدن جنین، وجود منیزیم و سلنیوم در آن ها است. به یاد داشته باشید که گندم سبوس دار به غیر از افزایش توانایی دستگاه مطمئنی بدن، سبب تقویت استخوان های فرد به کار برنده شده و سرشار بودن آن از مواد معدنی نیز احتمال باردار شدن طفل دختر را زیاد میکند.

به عنوان زنی که قصد به جهان آوردن طفل فرزندی را دارید، به یاد داشته باشید که دوز پیشنهاد داده شده منیزیم توسط متخصصان تغذیه برای یک زن سلامت، روزانه در حدود ۳۱۰ میلی گرم است.

اما وقتی که زنی در حال تلاش برای باردار شدن، مخصوصا حاملگی یک جنین دختر است، احتیاج او به مصرف غلات سبوس دار در حدود ۴۰۰ میلی گرم در روز افزایش خواهد یافت. برخی از مواد خوراکی ای که از غلات کامل و سبوس دار آماده میشوند و برای دختر شدن جنین انسان نیز سودمند هستند، عبارتند از: برنج قهوه ای، بلغور جو دوسر، گندم مشکی، ذرت، گندم کامل، خوبش نان و غلات جوانه زده .

۳. مصرف حبوبات به منظور افزایش شانس دختر بودن جنین:

در همین ابتدا، به یاد داشته باشید مصرف انواع گوناگونی از حبوبات شبیه به لوبیا، سویا، عدس، لوبیا سرخ و لوبیا مشکی و سفید برای زنانی که در حال تلاش برای باردار شدن یک طفل دختر هستند، کمک زیادی خواهد کرد. از آن مکانی که حبوبات حاوی درصد بالایی از منیزیم و فیبر هیتند، برای دختر شدن جنین موجود در رحم بانوان بسیار زندگی ای می باشند.

همچنین، به دلیل اینکه حبوبات حاوی مقدار کمی روغنی ای هستند، بنابراین گذاشتن آن ها در رژیم خوراکی ای زنانی که در حال تلاش برای حاملگی یک طفل دختر هستند، ترجیح داده می شود. در نهایت، به دلیل داشته باشید که مصرف دانه های حبوبات در شکل های مختلف، از بروز آزردگی های کولونی، نفخ و گاز در زمان حاملگی بانوان پیش گیری می کند.

۴. مصرف شیر و افزایش شانس دختردار شدن:

همانطور که آگاهی میدارید شیر یک منبع غنی از کلسیم است و باید در رژیم خوراکی ای همه اشخاص و در هر رده سنی، مخصوصا در رژیم خوراکی ای زنانی که مایل به داشتن فرزند دختر در آینده هستند، گذاشته شود. در واقع، می-توان ادعا کرد که این اشخاص احتیاج دارند تا مصرف شیر روزانه خود را حداقل سه ماه پیش از زمان لقاح، به میزان قابل توجهی زیاد کنند.

به دلیل اینکه شیر دارای PH حدود ۶.۵ و حاوی اسید لاکتیک انبوه است، در ساخت محیط اسیدی واژن بانوان بسیار نقش داشته و آن را برای زنده ماندن اسپرم به وجود آورنده دختر موردعلاقه می کند.

اما از یاد نبرید که آشامیدن بیش از ۷۵۰ میلی لیتر شیر در هر روز قادر هست منجر به افزایش اسید معده در بانوان شده و مشکلاتی شبیه به ریفلاکس معده و اولسر پپتیک یا زخم معده را برای فرد به کار برنده به وجود آورد.

برای پیش گیری از بروز چنین معضلات کولونی، شما باید مطمئن شوید که میزان مصرف مقدار شیر روزانه توسط متخصص تغذیه محاسبه شود. برای زنانی که خواهان طفل دختر هستند و آشامیدن شیر زیاد در بدن آن ها مشکلاتی را بوجود مییاورد، پیشنهاد داده میشود که به جای آشامیدن سه فنجان شیر در روز، ماست نرمال را جایگزین آن کنند.

۵. مصرف قزل آلا کنسرو شده و حاملگی جنین دختر :

از آن مکانی که مواد خوراکی ای کنسرو شده شبیه به قزل آلا، منابع غنی از پروتئین، ویتامین D و اسیدهای چرب به شما می روند، به همین دلیل همه مواد ضروری برای تبدیل نمودن محیط واژن بانوان به یک محیط اسیدی را دارا هستند.

در واقع، مصرف این نوع مواد خوراکی ای، محیط واژن بانوان به را برای زنده ماندن طولانی تر اسپرم به وجود آورنده دختر موردعلاقه می سازد. بر خلاف کنسرو ماهی آزاد، از آن مکانی که ماهی قزل آلای دودی حاوی مقادیر بالاتری از نمک است، بنابراین بانوان در حال تلاش برای باردار شدن باید آن را از منوی خوراکی ای خود کنار زنند.

به عنوان زنی که قصد به جهان آوردن طفل فرزندی را دارید، به یاد داشته باشید برای اینکه ماهی آزاد کنسرو شده مزه باحالی داشته باشد، شما قادر هستید هنگام حرارت دادن و خوردن، پنیر تکه تکه شده را بر روی آن بریزید. به دلیل اینکه خود پنیر هم یک منبع غنی از کلسیم است، محیط بدن فرد مصر کننده را به نفع بقای سلول های اسپرم به وجود آورنده دختر عوض خواهد کرد.

همچنین، شما قادر هستید برای افزایش وضعیت اسیدی بدن خود در سالادهای روزانه خود از تخم مرغ، کنسرو ماهی آزاد، سبزیجات برگ سبز، لیمو، سرکه و آوکادو هم بهره گیرید. همه مواد تشکیل دهنده این سالاد، شرایط را در بدن فرد به کار برنده برای دختر شدن جنین زیاد خواهند کرد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس چی بخورم تا بچه ام دختر شود؟

۶. تعیین جنسیت جنین با مصرف آجیل و تخمه ها:

بعضی از تخمه ها و آجیل ها سرشار از منیزیم و کلسیم بوده و مصرف آن ها توسط بانوان، محیط مهبل را برای بقای کروموزوم X که عامل به وجود آورنده طفل دختر است موردعلاقه می نماید.

با این حال، افرادی که خواهان طفل دختر در آینده هستند، باید از خوردن دانه کدو تنبل، شاه بلوط و بادام که محیط را برای بقای کروموزوم Y که عامل به وجود آورنده فرزند است، عالی می کنند، اجتناب کنند.

تصور می شود که مصرف آجیل به دلیل دارا بودن سطح بالایی از کلسیم و منیزیم برای دختر شدن جنین مورد احتیاج است. همچنین، از آن مکانی که انواع آجیل ها حاوی اسیدهای چرب اولئیک می باشند، بنابراین مصرف آن ها محیط واژن بانوان را اسیدی ترکرده و برای زنده ماندن اسپرم دختر عالی خواهد کرد.

اما از یاد نبرید به دلیل اینکه انواع آجیل ها و تخمه ها بسیار غنی از کالری هستند، باید در مصرف آن ها حد تعادل را نگه داشت و به اندازه احتیاج روزانه خورد، چون مصرف زیاد آن ها مشکلاتی شبیه به چاقی و زیاد شدن روغنی ای ها را در بدن فرد به کار برنده درپی خواهد داشت.

۷. مصرف توفو به منظور افزایش شانس دختر بودن جنین:

به دلیل اینکه توفو حاوی مواد معدنی زندگی ای شبیه به کلسیم، منیزیم، آهن، سدیم، مس و روی است، بنابراین مصرف این ماده خوراکی ای در حفظ تندرست آلت جنسی بانوان کمک زیادی خواهد کرد.

همچنین، از آن مکانی که توفو یک منبع غنی از کلسیم می باشد، سبب تقویت شانس فرد به کار برنده در داشتن طفل دختر خواهد شد. اما، به عنوان زنی که قصد به جهان آوردن طفل فرزندی را دارید، از یاد نبرید که احتیاج روزانه هر زن در حال تلاش برای باردار شدن، صد گرم توفو می باشد.

۸. مصرف انجیر برای دختر شدن جنین :

به دلیل اینکه انجیر حاوی اسید کلروژنیک و ویتامین های K، A، B و E است، مصرف آن محیط واژن بانوان را اسیدی تر کرده و در نتیجه، شانس دختر شدن جنین را به طور نرمال زیاد خواهد کرد.

یادتان باشد مصرف انجیر در تنظیم سطح pH خون بانوان نیز بسیار سودمند است. تنها اشکال خوردن مقادیر بالاتری از انجیر این است که قادر هست سطح قند خون به کار برنده را بالا ببرد. از این رو، پزشکان تغذیه پیشنهاد میدهند که تمام اشخاص، این ماده خوراکی ای را در حد تعادل بهره گیرند.

۹. انواع شکلات ها را بخورید تا جنینتان دختر شود:

مصرف شکلات توسط زنانی که در حال تلاش برای باردار شدن هستند، یاری میرساند تا سطح اسیدیته محیط واژن و گوارش آن ها افزایش یابد. در نتیجه، محیط بدن این بانوان را برای زنده ماندن کروموزوم به وجود آورنده دختر موردعلاقه خواهد کرد، چون در محیط اسیدی واژن، جنین دختر خوب رشد کرده و زنده خواهد ماند.

اما به عنوان زنی که قصد به دینیا آوردن طفل فرزندی را دارید، از یاد نبرید که بیشتر از شکلات تیره بهره گیرید، چون مصرف آن یاری میرساند تا از افزایش قند خون و چاقی مفرط در اندامتان پیش گیری شود.

به دلیل اینکه همه شکلات ها سرشار از قند هستند، پس قادر هستند سطح قند خون فرد به کار برنده را به شدت زیاد کنند. از این رو، پیوسته سعی کنید که در مصرف تمام شکلات ها حد تعادل را نگه دارید.

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

نگارش : ژيان ا.

تغذیه سالم و مناسب در بخش تغذیه و سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد
««« »»»
هر که را در طلبت همت او قاصر نيست

چی بخورم تا فرزندم دختر شود؟ (۲ عکس)

TT / 347 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال