سازش با آمریکا معنا ندارد/ اساتید اجازه ندهند رابطه استاد و شاگردی کمرنگ شود


سازش با آمریکا معنا ندارد/ اساتید اجازه ندهند رابطه استاد و شاگردی کمرنگ شود

عضو شورای مناسب حوزه های علمیه با اظهار اینکه ایالات متحده هیچ وقتی با مسلمین سر سازش نداشته و ندارد، گفت: در هرجایی نبرد و خونریزی دیده میشود نتیجه توطئه های آمریکاست.

تصویر و عکس سازش با ایالات متحده معنا ندارد/ اساتید مجوز ندهند ارتباط استاد و شاگردی کمرنگ شود

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، آیت الله العظمی سید محمد غروی، امروز در میان طلاب مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی (ره) شهرستان تاکستان گفت:۱۳ ماه آبان یادآور روحیه استکبار ستیزی مردمان کشورمان است. در این روز مردمان مومن کشورمان چون پیوسته باید فریاد نفرت و انزجار خود را از ستمگران عالم سر داده و دشمنی دایمی خود را با استکبار و استعمار بین المللی که در راس آن آمریکای خائن قرار دارد، ثابت کردند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: شعار فوت بر ایالات متحده از مرزهای کشور ما عبور کرده و امروزه همه آزادی خواهان جهان با این شعار به طور کامل آشنا هستند.

وی اضافه کرد: ملت کشورمان با این فرهنگ در طول ۳۵ سال با موفقیت مسیر را پیموده و همگی از این قطع ارتباط مسئولین انقلابی با استکبار بین المللی به خود می بالیم و آن را افتخاری بزرگ برای ملتی آزاده آگاهی میداریم.

آیت الله العظمی غروی با اظهار اینکه ایالات متحده در تکرار دشمنی های خود با انقلاب و ملت کشورمان هیچ لغزش نکرده است، اضافه کرد: در راهکارها و تاکتیک های خصمانه ایالات متحده اختلاف وجود دارد، اما ماهیت دشمنی خود را حفظ کرده و ثابت نگه داشته است.

عضو شورای مناسب حوزه های علمیه کشور با اظهار اینکه ایالات متحده هیچ وقتی با مسلمین سر سازش نداشته و ندارد، گفت: در سر تا سر جهان از جمله در کشور عراق، کشور سوریه، بحرین، کشور یمن، لبنان، فلسطین و … دست ایالات متحده به خون مسلمین آغشته است و در هرجایی نبرد و خونریزی دیده میشود نتیجه توطئه های آمریکاست.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ ماه آبان بر تاریخ نهضت های آزادی خواه جهان تأثیری شگرف و به یاد ماندنی داشته است، اظهارکرد: ۱۳ ماه آبان سرشار از روح پایداری، فداکاری و مقاومت جوانان دلاور و غیور کشورمان اسلامی در مجادله علیه تواناییهای ابلیسی و استکبار بین المللی است.

آیت الله العظمی غروی با اظهار اینکه ۱۳ ماه آبان، یادآور حوادث اهمیتی می داری است که در بوجود آیی انقلاب اسلامی و بیرون راندن استکبار بین المللی از کشورمان نقش تأثیرگذاری داشته اظهارداشت: شیطان بزرگ هرگز قابل اعتماد نبوده و البته جنایت هایش علیه ملت کشورمان نیز از اذهان این ملت پیوسته بصیرفراموش نشده و نخواهد شد.

استاد حوزه علمیه قم، دخالت در امور کشورها را یکی از خصوصیتهای شیطان بزرگ آگاهی داشت و تاکید کرد: کشتار مردمان مظلوم جهان، هجوم ارتشی و بمباران ملت بیدفاع، استفاده ابزاری از عناوینی شبیه به حقوق بشر و اعمال آن در سیاست های ظالمانه از دیگر خصوصیتهای ایالات متحده می باشد که تمام هدف آن راندن انسان ها از مسیر الهی و هدایت در مسیر شیطان است.

ملاقات با اساتید

آیت الله العظمی سید محمد غروی همچنین با اساتید مدرسه علمیه شهرستان تاکستان ملاقات کرد.

عضو شورای مناسب حوزه های علمیه در این ملاقات بر ارتباط بیشتر اساتید با طلاب تاکید کرد و گفت: امروز مسئله برای اساتید این است که بتوانند بیشتر با طلاب در خصوص مسائل گوناگون مرتبط بوده واجازه ندهند ارتباط بین شاگرد واستاد کمرنگ شود.

تقدیر از خدمات آیت الله العظمی شالی

وی در ادامه در جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین اسلامی، با امام جمعه شهرستان تاکستان تبادل و مکالمه کرد.

آیت الله العظمی غروی در این نشست با اشاره به خدمات پر ارزش مرحوم آیت الله العظمی شالی در احیا و احداث مدرسه علمیه در تاکستان، گفت: بی شک نقش پر ارزش این عالم جلیل القدر در احیا و نو سازی مدارس علمیه و تربیت طلاب وروحانیون در این شهر بی بدیل است.

بازدید از برنامه حوزه علمیه تاکستان

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین از مراحل ساخت مدرسه علمیه تازه شهرستان تاکستان بازدید واز نزدیک از در جریان روند بهبود این برنامه قرار گرفت.

پایان پیام

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال