بروزرسانی Pokemon Go جوایز روزانه را به این بازی موبایل اضافه می‌کند


خبر مرتبط

کشته شدن کودک ژاپنی به واسطه بازی Pokemon Go

استودیو نیانتیک لبز (Niantic Labs)، سازنده‌ی Pokemon Go، جوایزی را برای کسانی که هر روز به سراغ این بازی موبایل می‌روند در نظر گرفته است. این جوایز، که قرار است «به‌زودی» طی یک آپدیت به بازی اضافه شوند، به‌ازای انجام دادن برخی فعالیت‌ها در پوکمون گو تجربه (XP)، استارداست (Stardust) و آیتم‌هایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند.

فعالیت‌های موردنظر و جوایز آن‌ها از این قرار است:

گرفتن یک پوکمون در هر روز:۵۰۰ واحد تجربه۶۰۰ واحد استارداست

گرفتن یک پوکمون در هر روز برای ۷ روز پیاپی:۲ هزار واحد تجربه۲ هزار و ۴۰۰ واحد استارداست

سر زدن به یک پوک‌استاپ (Pokestop) به‌همراه چرخاندن فوتو دیسک آن، به‌طور روزانه:۵۰۰ واحد تجربهتعدادی آیتم اضافی

سر زدن روزانه به یک پوک‌استاپ برای ۷ روز پیاپی:۲ هزار واحد تجربهتعدادی آیتم اضافی (بیشتر از مورد پیش)

به‌گفته‌ی نیانتیک لبز، بازیکنان فرضا با گرفتن یک پوکمون در هر ساعتی از روزهای سه‌شنبه (به‌وقت محلی) می‌توانند از ساعت ۱۲ نیمه‌شب روز چهارشنبه به دنبال انجام دادن کارهای موردنیاز، برای دریافت کردن جایزه‌ی بعدی‌شان، بروند.

پوکمون گو مدتی است که از لحاظ تعداد بازیکنان ریزش داشته و آن‌طور که پیدا است نیانتیک با اعمال کردن این تعییرات به دنبال آن است تا بخشی از این کاربران را دوباره به‌سوی آن بازگرداند. یکی از تازه‌ترین اقدامات این استودیو در همین رابطه، برگزار کردن رویداد هالووین در این بازی بود که به‌مدت یک هفته ادامه داشت.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال