عدم همراهی نمایندگان با وزیر کشور یک پیام سیاسی واضح و گلایه از وضعیت موجود است


عدم همراهی نمایندگان با وزیر کشور یک پیام سیاسی واضح و گلایه از وضعیت موجود است

خبرگزاری فارس: نبود همراهی نمایندگان با وزیر کشور یک پیام سیاسی هویدا و گلایه از حالت وجود می دارد

نماینده مردمان سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: گردهمایی نمایندگان مردمان استان در مجلس با نبود همراهی وزیر کشور در مسافرت به استان، می‌خواستیم پیام روشن، هویدا و سیاسی به دولت بدهیم که از روند و عملکرد موجود در کردستان گلایه داریم.

سیدمهدی فرشادان امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در سنندج و با یادآوری این که امروز گردهمایی نمایندگان، وزیر کشور را در مسافرت به استان کردستان همراهی نکردند، بیان کرد: ما می خواستیم با این نبود همراهی، پیام روشن، هویدا و سیاسی به دولت بدهیم که از روند و عملکرد موجود در کردستان گلایه داریم.

نماینده مردمان شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چنانچه اقداماتی هم در کردستان صورت می گیرد بدون همکاری و رایزنی با نمایندگان مردمان استان در مجلس است.

فرشادان تصریح کرد: نمایندگان این دوره مردمان کردستان در مجلس شورای اسلامی اتحاد خوبی داریم و همه متفق القول هستیم.

وی یاد آوری کرد: بنده به عنوان فردی مستقل و نایب سرپرست فراکسیون مستقلین مجلس، وابستگی به هیچ حزب و جناحی ندارم، بارها تعامل مجلس با دولت را اعلام کرده ام و مصداق آن، رأی اعتماد مجلس به سه وزیر توصیه ای دولت بود.

نماینده مردمان شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی افزود: اما هیچ تعاملی در دولت با مجلس دیده نمیشود و یک نوع خودمحوری، بر خلاف دولتمردان در مرکز، در کردستان وجود دارد.

وی یاد آوری کرد: دولت در کردستان با نمایندگان مردمان در مجلس تعامل ندارند و سیستم های اجرایی نیز با خودمحوری، کارهایی به انجام میرسانند که باعث لطمه و زیان به اعتماد مردمان است.

فرشادان افزود: بی اعتمادی به نمایندگان مجلس، بی اعتنایی به مردمان است چون نمایندگان مجلس، وکلای مردمان هستند و مطالبات و خواسته های آنان را پیگیری می کنند.

نماینده مردمان شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در انتها بار دیگر گفت: نبود همراهی نمایندگان استان با وزیر کشور، یک پیام نقدی به دولتمردان مرکزنشین است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: این نبود همراهی کارت زردی از طرف نمایندگان مردمان دیار اصالت و فرهنگ به دولتمردان مرکزنشین است که خوب تر است مرکزنشینان به این پیام شفاف و روشن سیاسی دقت کنند.

****************

مسئول متن : آرميتا د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بعدت منک و قد صرت ذابا کهلال
««« »»»
اگر چه روی چو ماهت نديده‌ام به تمامی

عدم همراهی نمایندگان با وزیر کشور یک پیام سیاسی واضح و گلایه از وضعیت موجود است

TT / 66 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال