مرد عجیب که ۴ پا دارد! +تصاویر


مردی با ۲ پای اضافی در پشت

مجله مراحم؛ مرد جوانی که با ۴ پا متولد شده است با انتشار عکسهایی از خود در فضای مجازی از پزشکان برای رهایی از ۲ پای اضافی درخواست کمک کرد.”آرون کومار” ۲۲ ساله با ۲ پای غیرطبیعی اضافی در قسمت پشت بدنش متولد شده است که یکی از این پاها رشد ناقص و دیگری تا قسمتی از زیر زانو کامل شده است.

 

مردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پامردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پا

مرد عجیب که ۴ پا دارد! +تصاویر

مردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پامردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پا مردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پامردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پا

 

عکسهای انسان عجیب الخلقه با ۴ پا

زندگی پردردسر مرد ۴ پای هندی

” آرون ” در روستای اوتار پرادش هند زندگی می کند و تا کنون نتوانسته برای معالجه راهی پیدا کند به همین علت شبکه های اجتماعی را به عنوان راهی برای رهایی از ۲ پای اضافی خود انتخاب کرده است.در پاسخ این پسر جوان تیمی از متخصصان جراحی در بیمارستان “فورتیس ” دهلی نو برای کمک اعلام امادگی کردند. مرد ۴ پا می گوید:تا پیش ا این نتوانسته ام زندگی طبیعی را تجربه کنم چرا که این وضعیت مشکلات بسیاری برای من ایجاد کرده است ، اما اگر با یک جراحی موفق پاهای اضافی من جدا شوند بالاخره حس راه رفتن راحت و نرمال را درک خواهم کرد.هرچند او نمی تواند پاهای اضافه ی خود را حرکت دهد اما در این بخش از بدنش قدرت حس کامل وجود دارد و احساس درد ، سوزش و …. را به خوبی درک می کند.وزن پاهای اضافه مانع از راه رفتن درست این جوان هندی می شود چرا که تعادل جسمی او را برهم زده و گاهی بسیار خسته کننده می شود.

 

 

مردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پامردی با ۲ پای اضافی در پشت,آرون کومار هندی با ۴ پا,مرد چهار پا

 

عکس مردی با ۲ پای اضافی در پشت بدنش

مادر “آرون ” می گوید:زایمان سختی را تجربه کردم ، وقتی آرون می خواست متولد شود پاهای اضافه ی او طول مدت زایمان را خیلی بیشتر از حد نرمال کرد . آرون با ۴ پای هم اندازه متولد شد و این برای ما خیلی دردناک بود . او را برای معالجه و جراحی به بیمارستان بردیم اما پزشکان معتقد بودند که انجام این جراحی در دوران کودکی بسیار خطرناک خواهد بود ، بدون هیچ تغییری در بدن آرون به روستا بازگشتیم و تصمیم گرفتیم تا او را برای داشتن یک زندگی طبیعی همراهی کنیم . از آن ماجرا سالها می گذرد و حالا که آرون بزرگ شده دیگر نمی تواند این مشکل را تحمل کند.

 

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال