میزان واریزی برای انتقال مسکن مهر (۲ عکس)


میزان واریزی برای انتقال مسکن مهر

مطابق اعلام عمران پردیس متقاضیان مسکن مهر در صورتی می‌توانند نسبت به نقل و جابجایی واحدها اقدام کنند که آورده خود را تا مبلغ ۳۷ میلیون تا ۴۳ میلیون تومان منتقل بکنند،‌ علاوه بر این حداقل واریزی برای تحویل واحد در فاز ۱۱ این شهر نیز ۳۷ میلیون و ۷۵۰ است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   میزان واریزی برای جابجایی مسکن مهر

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، کارگزاری شرکت عمران پردیس حداقل مبلغ واریزی برای نقل و جابجایی واحدهای مسکن مهر فازهای متعدد این شهر را اعلام کرد. بر این اساس در فاز ۱۱ متقاضیان برای آنکه بتوانند واحدهای خود را رسانند باید ۳۹ میلوین و ۷۵۰ هزار تومان را واریز کرده باشند. در فاز ۸ نقل و جابجایی واحدها ۴۳ میلیون تومان اعلام شده است، یعنی حدود ۶۳ درصد کل مبلغ اعلامی برای نرخ نهایی واحدهای این فاز را واریز کنند.

متقاضیان مسکن مهر فاز ۵ نیز باید حداقل ۳۷ میلیون تومان را برای نقل و جابجایی واریز کرده باشند. حداقل واریزی برای جابجایی واحدهای مسکن مهر فاز ۹ تازه ۳۷ میلوین تومان است.

حداقل مبلغ واریزی نقل و جابجایی واحدهای فاز ۹ قدیم معلوم نیست و "بر اساس مجموع واریزی" در این زمینه اعلام شده است. برای فاز ۳ نیز رقم معلوم نشده و مبلغ نکته احتیاج برای نقل و جابجایی واحدها "بر اساس فرم تعیین نرخ خاتمه یافته واحد نکته نگاه که توسط عبدی (مدیر برنامه) تایید شده و تطبیق آن با مجموع واریزی،" محاسبه خواهد شد.

نکته باحال توجه اینکه شرکت عمران پردیس حداقل مبلغ واریزی برای تحویل واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ را به اندازه نرخ نهایی واحد یعنی ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان اعلام کرده که شائبه ازدیاد نرخ را به حضور می آورد. همچنین حداقل مبلغ واریزی برای تحویل واحد در فاز ۳ نیز را باید مدیر این برنامه تایید کند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   میزان واریزی برای جابجایی مسکن مهر

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال