ترامپ از اوباما خواست به جای تبلیغ برای کلینتون، به وظایفش بپردازد


ترامپ از اوباما خواست به جای تبلیغ برای کلینتون، به وظایفش بپردازد

خبرگزاری فارس: ترامپ از اوباما درخواست به جای تبلیغ برای کلینتون، به وظایفش توجه بکند

جناب آقای دونالد ترامپ که همزمان با اوباما برای تبلیغ به فلوریدا رفته می‌گوید خوب تر است رئیس‌جمهور ایالات متحده به جای تبلیغات برای خانم هیلاری کلینتون، در قصر سفید بنشیند و به امور مردمان کشورش توجه بکند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «جناب آقای دونالد ترامپ» گزینه جمهوریخواهان در رای گیری رئیس جمهور سال جاری ایالات متحده، در سخنرانی بازرگانی امشب خود، از تلاش «آقای باراک اوباما» رئیس جمهور این کشور برای به کرسی نشاندن هم حزبی اش «خانم هیلاری کلینتون» نقد کرد.

بر اساس گزارش سی ان ان، ترامپ که برای تبلیغات به «جکسون ویل» در ایالت فلوریدا رفته بود، در ضمن سخنرانی نقل کرد که در خلال پیاده شدن از هواپیمایش، ایرفورس وان یا همان بوئینگ ۷۴۷ ویژه انتقال رئیس جمهور ایالات متحده را در فرودگاه نگاه کرده است.

ترامپ با ادبیات خود از اوباما به دلیل مسافرت های متعدد و تبلیغ برای خانم هیلاری کلینتون نقد کرد و نقل کرد که خوب تر است به دفتر خود بازگردد و به اداره امور کشور توجه بکند.

جناب آقای دونالد ترامپ نقل کرد: « …. (اوباما) به جای تبلیغ برای حقه باز، به امور قدیمی سربازان توجه بکند.»

جناب آقای دونالد ترامپ که خانم هیلاری کلینتون را به دلیل دروغ گویی های متعددش حقه باز می خواند، به داستان وارسی پرونده استفاده هیلاری از ایمیل شخصی در دوره تصدی پست وزارت خارجه هم نقد کرد و نقل کرد که اوباما برای کسی تبلیغ می کند که پرونده قضایی اش باز و در حال وارسی است.

****با تشکر از حسن انتخاب شما****

نگارش از: كيميا ع.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زين سفر گر به سلامت به وطن بازرسم
««« »»»
نذر کردم که هم از راه به ميخانه روم

ترامپ از اوباما خواست به جای تبلیغ برای کلینتون، به وظایفش بپردازد

TT / 100 — TP / 45%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال