آمریکای جنایتکار هنوز دست از توطئه علیه ایران برنداشته است


آمریکای جنایتکار هنوز دست از توطئه علیه ایران برنداشته است

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: آمریکای جنایتکار هنوز از توطئه‌های خود دست برنداشته و باز هم شاهد توطئه‌های استکبار بین المللی هستیم.

تصویر و عکس   آمریکای جنایتکار هنوز دست از توطئه  علیه ایران برنداشته است

سردار مهدی کاظمی پور در مکالمه با خبرنگار تسنیم در رشت با بیان این که یکی از برنامه های مخصوص در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه وجود ۸ گردان "الی بیت المقدس" بود، بیان داشت: گردان های "الی بیت المقدس" متشکل از نسل جوان است و مقتدرانه در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه شرکت کردند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان این که آمریکای جنایتکار هنوز از توطئه های خود دست برنداشته و بازهم شاهد توطئه های استکبار بین المللی هستیم اضافه کرد: جوانان گردان های "الی بیت المقدس" با فریاد فوت بر ایالات متحده مشت استواری بر دهان استکبار بین المللی زدند.

سردار کاظمی پور با اشاره به این که گردان های "الی بیت المقدس" بعد از مهمانی راهپیمایی ۱۳ آبان ماه از میدان شهدای ذهاب رشت به صورت پیاده به سمت منطقه عمومی رزمایش الی بیت المقدس در دولت آباد حرکت کردند اضافه کرد: رزمایش "الی بیت المقدس" با توجه به آماده سازی با تهدیدات تازه و برنامه ریزی های استکبار بین المللی و آمریکای جنایتکار به انجام رسانده میشود.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر این که رزمایش "الی بیت المقدس" در جهت تقویت جنبه رزمی بسیج در سه حوزه امنیتی، پاسداری ای و کمکی به انجام رسانده میشود گفت: گردان کوثر خواهران نیز در رزمایش الی بیت المقدس وجود دارد.

سردار کاظمی پور یاد آوری کرد: وقت رزمایش "الی بیت المقدس" 36 ساعت است و آموزش های متناسب با سه حوزه امنیتی، پاسداری ای و کمکی پیش از اجرای رزمایش توسط منطقه ها و ستادهای سپاه پاسداران به نیروهای رزمایش "الی بیت المقدس" آموزش داده شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: در مدت وقت رزمایش "الی بیت المقدس"، بسیجیان تعلیمهایی را که یاد گرفته اند به اکران و اجرا قرار میدهند و در هر سه حوزه امنیتی، پاسداری ای و کمکی آمادگی کامل دارند.

سردار کاظمی پور با بیان این که آموزش فرماندهان گردان تا رده دسته و حامی ای گردان های امام حسین(ع) و امام علی(ع) یکی دیگر از ماموریت های گردان های الی بیت المقدس است اضافه کرد: آمادگی برای بالابردن توان ارتشی و سطح آمادگی نیروها از اهداف دیگر رزمایش "الی بیت المقدس" است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر این که بازدارندگی دشمنان انقلاب اسلامی از اهداف رزمایش "الی بیت المقدس" است بیان کرد: تقویت نیروهای بسیجی و شاد کردن دوستان انقلاب اسلامی از اهداف دیگر این رزمایش است.

سردار کاظمی پور با بیان این که ۱۳ آبان ماه روز مجادله با استکبار بین المللی و برای نظام ایران از اهمیت بالایی برخوردار است بیان کرد: ریشه تمامی ستمها و ظلمها در رژیم سفاک آمریکاست.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به این که ۱۳ آبان ماه یادآور ۳ حادثه مهم و تاریخی در ایران اسلامی است یاد آوری کرد: تبعید حضرت امام راحل(ره)، کشتار دانش آموزان توسط رژیم طاغوت و تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده از حوادث این روز تاریخی است.

سردار کاظمی پور با تاکید براینکه آمریکای جنایتکار هنوز از توطئه های خود دست برنداشته و باز هم شاهد توطئه های استکبار بین المللی هستیم اضافه کرد: شاهد راهپیمایی باشکوهی توسط پایگاه های بسیج دانش یاد گیری شهرستان رشت، دانش آموزان مدارس در سطوح گوناگون و تشکل های دانش یاد گیری گوناگون در شهرستان بودیم.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به این که راهپیمایی امروز با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در ۵ مسیر و به مرکزیت میدان شهدای ذهاب رشت صورت گرفت گفت: تمامی اعضای بسیج و سپاه نیز در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه شرکت کردند.

****************

مسئول متن : آفتاب ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس غريب افتاده است آن مور خط گرد رخت
««« »»»
گر چه نبود در نگارستان خط مشکين غريب

آمریکای جنایتکار هنوز دست از توطئه علیه ایران برنداشته است

TT / 128 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال