افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه بندر امام خمینی (ره) تا ۵ هزار نفر


افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه بندر امام خمینی (ره) تا ۵ هزار نفر

سرپرست دانشگاه پیام نور بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه بندر آیت الله روح الله خمینی(ره) با توجه به امکانات خوبی که فراهم‌شده، می‌تواند تا ۵۰۰۰ دانشجو ازدیاد یابد.

تصویر و عکس   ازدیاد ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) تا ۵ هزار نفر

جمال کاظمی اصل در مکالمه با خبرنگار تسنیم در بندرهندیجان بیان داشت: ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه بندر آیت الله روح الله خمینی(ره) با توجه به امکانات خوبی که فراهم شده، قادر هست تا ۵۰۰۰ دانشجو ازدیاد یابد.

وی اضافه کرد: ازجمله امکانات فراهم شده برای دانشجویان در این دانشگاه ۵ آزمایشگاه مجهز شیمی، فیزیک، کشاورزی، دو سایت کامپیوتر جهت رشته های کامپیوتر و آپارتمان است.

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) در خصوص اقدامات عمرانی بیان کرد: آپارتمان ۳ طبقه تعلیمی- اداری به متراژ ۲۱۰۰ مترمربع با تمام امکانات ضروری و نیز با تأمین اعتبار یک میلیارد و سیصد میلیون تومان از مکان درآمدهای نفت در این دانشگاه احداث شد.

وی گفت: همچنین یک نمازخانه مجهز به متراژ ۱۲۳ مترمربع با مبلغ پنجاه میلیون تومان با مشورت از اعتبارات اداره کل بنادر و کشتیرانی بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) ساخته شد.

کاظمی اصل عنوان کرد: ساخت سر درب دانشگاه با اعتبار چهل میلیون تومان با مشورت اداره کل بنادر کشتیرانی بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) نصب شد.

وی اضافه کرد: تهیه کرد برق فشارقوی دیموند به مبلغ چهل میلیون تومان با مشورت از اداره کل بنادر و کشتیرانی، آسفالت کل محوطه دانشگاه با اعتبار بالغ شصت میلیون تومان از اعتبارات نفت از برنامه های اجراشده است.

سرپرست دانشگاه پیام نور بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) بیان کرد: تحصیل در دانشگاه پیام نور با مدد اساتید مجرب سبب شده که حدود سی هزار نفر از دانشجویان پیام نور در مقطع ارشد و دکتری در دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

وی گفت: برای نخستین بار در این دانشگاه مسابقات والیبال دختران استان خوزستان با وجود ۱۰۰ دانشجو و مربی به انجام رسانده شد که شرکت کنندگان در مشورت با مدیرعامل پتروشیمی بندر آیت الله روح الله خمینی دانشجویان در مجهزترین هتل های پتروشیمی اسکان داده و در نهایت تیم والیبال دختران دانشگاه پیام نور بندر امام مقام اول را کسب کرد.

کاظمی اصل عنوان کرد: در موضوع فعالیت های فرهنگی اقدامات موردعلاقه زیادی انجام شده به طورکلی در سال تحصیلی ۹۳-۹۴ این مرکز بین همه مراکز و واحدهای استان خوزستان در راستای ارزیابی فعالیت های فرهنگی عنوان شایسته تقدیر را کسب نمود.

وی اضافه کرد: علیرغم این که این مرکز با کمبود کارمند مواجه است ولی با خدمات خوبی که به دانشجویان داده شد جز مراکز برتر استان به حساب مییاید.

سرپرست دانشگاه پیام نور بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) بیان کرد: اگه اعتبار کافی داشته باشیم در سال های آینده یک تالار مجهز سلف سرویس برای دانشجویان و یک تالار چندمنظوره ورزشی احداث خواهیم کرد که اعتبار ضروری یک میلیارد تخمین زده شده است.

وی گفت: جهت ارتقای علمی این مرکز با همکاری مسئولان استانی و نماینده مردمان در مجلس شورای اسلامی رشته های ارشد و دکتری را در این دانشگاه دایر می کنیم.

کاظمی اصل اضافه کرد: دانشجویانی که به دلایلی از تحصیل منصرف شده اند قادر هستند ادامه داده و از ۵۰ درصد تخفیف در بدهی شهریه خود بهره مند شوند.

سرپرست دانشگاه پیام نور بندر آیت الله روح الله خمینی (ره) بیان کرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور اعم از داوطلبان آزمون سراسری ۹۵ یا غیره در همین ترم قادر هستند ادامه تحصیل دهند. سال جاری ۲۳۰ دانشجو نام نویسی کرده و کل دانشجوهای ما ۱۸۰۰ نفر هستند.

****************************

مسئول متن : افسانه ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عهد و پيمان فلک را نيست چندان اعتبار
««« »»»
عهد با پيمانه بندم شرط با ساغر کنم

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه بندر امام خمینی (ره) تا ۵ هزار نفر

TT / 130 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال