رشد ۱۷ درصدی کشفیات قاچاق در خراسان رضوی در نیمه نخست امسال


رشد ۱۷ درصدی کشفیات قاچاق در خراسان رضوی در نیمه نخست امسال

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: میزان مکشوفات محصولات قاچاق در خراسان رضوی در نیمه اول سال جاری ۱۷ درصد رشد داشته است.

تصویر و عکس   رشد ۱۷ درصدی مکشوفات قاچاق در خراسان رضوی در نیمه اول سال جاری

ابراهیم افشاری در مکالمه با خبرنگار تسنیم درمشهد مقدس بیان داشت: هم اکنون در ستاد مرکزی مجادله با قاچاق کالا و ارز کلکسیونی در حال بوجود آیی برای مجادله با به فروش رسان کالای قاچاق در رسانه های آنلاین است که به محض بوجود آیی آن به استان ها نیز ابلاغ می شود.

وی ادامه داد: به فروش رسان کالاهای قاچاق در رسانه های آنلاین یکی از معضلاتی است که هم اکنون به کرات نگاه کرده می شود و در خراسان رضوی نیز با همکاری پلیس فتا برخی از مضمونهای مربوط به آن در حال پیگیری است.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی تأکید کرد: با این حال در این زمینه یکی از معضلات موجود این است که کالای قاچاق در دسترس نبوده و این بحث باعث می شود که پیگیری و تعیین مجازات جرم برای مجرمان قدری سفت باشد که برای رفع آن در جلسات و کارگروه های گوناگون از نظرات کارشناسان برای بهره برداری شده تا قادر باش از این امر تا حد امکان جلو گیری کرد.

افشاری با اشاره میزان مکشوفات قاچاق در نیمه اول سال جاری در خراسان رضوی، تأکید کرد: میزان مکشوفات سال جاری نسبت به پارسال ۱۷ درصد رشد داشته و ۸۷۴ میلیارد و ۴۷۸ میلیون ریال رسیده است.

وی بیان کرد: دربین اجناس مکشوفه البسه بیشترین ارزش را داشته که میزان آن ۶۱ میلیارد ریال بوده و بعد از آن مواد خوراکی ای با ارزش ۳۳ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال بوده است.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی ادامه داد: همچنین وسایل خانگی با ارزش ۲۹ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال، برنج با ارزش ۲۴ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال و پارچه با ارزش ۲۳ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال سایر اقلام اصلی قاچاق بوده که در نیمه اول سال جاری یافته شده اند.

-اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد-

تهیه کننده: پروانه ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشايد
ز تاب جعد مشکينش چه خون افتاد در دل‌ها

رشد ۱۷ درصدی کشفیات قاچاق در خراسان رضوی در نیمه نخست امسال

TT / 71 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال