تشکیل بانک اطلاعات در زمینه اشتغال بانوان خوزستان/ بنگاه کاریابی بانوان ایجاد شود


تشکیل بانک اطلاعات در زمینه اشتغال بانوان خوزستان/ بنگاه کاریابی بانوان ایجاد شود

رئیس اداره کل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره بهاشتغال و ایجاد فرصت‌های شغلی زنان گفت: در استان اشتغال یکی از موضوعاتی است که در حوزه زنان به آن توجه نشده و ضروری است چک شود.

تصویر و عکس   تشکیل بانک اطلاعات در زمینه اشتغال زنان خوزستان/ بنگاه کاریابی زنان به وجود آید

سیده فرانک موسوی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهارداشت: مکان خرسندی است هم اکنون دارای کمیته اشتغال زنان هستیم و امیدواریم به سمت و سویی حرکت کنیم که بنگاه کاریابی زنان را بوجود آوریم.

وی درباره اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی زنان اظهار کرد: این بحث در شورای اشتغال مطرح شد و در حال جمع آوری بانک اطلاعات در زمینه اشتغال زنان هستیم همچنین برنامه هایی را برنامه ریزی کردیم که اگه شورای اشتغال استان به ثبت رساند آنها را ابلاغ می کنیم.

رئیس اداره کل امور زنان و خانواده استانداری خوزستان با اظهار این که یکی از اهداف زنان در زمینه ادامه تحصیل وجود اجتماعی است، گفت: در استان اشتغال یکی از موضوعاتی است که در حوزه زنان به آن توجه نشده و ضروری است چک شود.

وی با اشاره به این که امروزه میزان اشتغال زنان در شغل های خدماتی با درآمد کم ازدیاد یافته، اظهار کرد: فرصت های شغلی به صورت برابر در اختیار زنان قرار نمی گیرد و ما دنبال آن هستیم که فرصت های شغلی به شکل برابر بین زنان و مردان قرار بگیرد.

موسوی تصریح کرد: این مورد از یاد برده نشود که تحکیم بنیان خانواده تکلیف عمده زنان و مادران است همچنین در صورتی که بتوانند اعتدال بین منزل و محیط اجتماعی بیرون برقرار کنند، قادر هستند فعالیت داشته باشند و ما شاهد خانواده های پایدار در جامعه باشیم.

وی ادامه داد: بانوانی که تحت پوشش نهادهای نظارتی هستند به خصوص زنان رئیس خانوار مسائل و معضلات آنها از طریق سیستم های مربوطه دنبال می شود با توجه به زیانهایی که متوجه این خانواده ها است باید در زمینه اشتغال نظر خاصی به آنها شود.

*اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد*

تهیه از: فرشته ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند
««« »»»
نه هر که آينه سازد سکندری داند

تشکیل بانک اطلاعات در زمینه اشتغال بانوان خوزستان/ بنگاه کاریابی بانوان ایجاد شود

TT / 80 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال