حذف پوریا عمرانی از ترکیب تیم اعزامی به تور تنیس روی میز اتریشبه گزارش خبرنگار مهر، مسابقات تنیس روی میز تور جهانی اتریش طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ آبان ماه در شهر لینز برگزار می شود. تیم ملی تنیس روی میز ایران نیز یکی از تیم های شرکت کننده در این رقابت هاست که نتایج آن بر رنکینگ جهانی بازیکنان شرکت کننده تاثیر خواهد داشت. 

از خیلی وقت پیش از این و قبل از برگزاری رقابت های دسته برتر، نوشاد و نیما عالمیان، افشین نوروزی، پوریا عمرانی، محمدرضا اخلاق پسند و میدیا لطف الله نسبی به عنوان اعضای ترکیب اعزامی تیم ملی تنیس روی میز به این مسابقات معرفی شدند اما در آستانه انجام شدن این اعزام، پوریا عمرانی از ترکیب اعزامی کنار گذاشته شده است.

به گفته جمیل لطف الله نسبی، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز، مسائل سربازی و مشکلات ایجاد شده برای صدور روادید دلیل کنار گذاشتن پوریا عمرانی از ترکیب اعزامی به اتریش است.

تیم ملی تنیس روی میز پس از اتمام تور جهانی اتریش راهی سوئد می شود تا در تور جهانی این کشور که در استکهلم برگزار می شود، شرکت کند. این رقابت ها ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه برگزار خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال