خط دفاع ذوب آهن دچار اشتباه نشد/حمله اُکسین به دروازه حریفبه گزارش خبرنگار مهر، فیروز کریمی عصر پنجشنبه پس از شکست تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان، با اشاره به اینکه دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند، اظهار کرد: تیم اُکسین تیم کم تجربه ای است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم اُکسین حملات زیادی روی دروازه تیم حریف داشتند، گفت: امروز روز خوبی برای خط دفاعی تیم ذوب آهن بود و دچار اشتباه نشد.

به گفته کریمی حملات بیشمار بازیکنان تیم اُکسین البرز با سد محکم دروازه ذوب آهن و رشید مظاهری روبرو شد.

سرمربی تیم اُکسین البرز با تاکید بر اینکه تیم ما روی یک دفع ناقص خط دفاع گل خورد، گفت: این بازی با سطح برای تیم اُکسین جای امیدواری دارد.

کریمی در بخشی دیگر به حاشیه‌هایی این بازی و رشید مظاهری اشاره کرد و گفت: مظاهری بازیکن من بوده به همین دلیل او را از خود می‌دانم، وی یکی از دورازه‌بان‌های برتر کشور است برایش آرزوی سلامتی و سربلندی دارم.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات