چشم انتظار شکستن نرخ اپل آیفون ۷ تا چندین روز دیگر باشید


منتظر شکستن قیمت آیفون ۷ تا چند روز دیگر باشید


تصویر و عکس چشم انتظار شکستن قیمت آیفون 7 تا چندین روز دیگر باشید

سرپرست انجمن سیستم های مخابراتی رابطه ای و وسایل جانبی از وارد شدن مجلسی آیفون ۷ به بازار و شکسته شدن نرخها گزارش کرد.

وارد شدن مجلسی گوشی آیفون ۷ به بازار

غلامحسین کریمی در مکالمه ای وارد شدن گوشی های آیفون ۷ را در روزهای آتی سبب کاهش عطش بازار و شکستن نرخها آگاهی داشت و بیان داشت: گوشی های آیفون ۷ که هم اکنون در بازار حضور دارد، همه قاچاق است اما موبایلهایی که توسط ۶-۷ شرکت وارد شده است به صورت مجلسی از گمرکات کشور ترخیص خواهد شد دارای گارانتی قرار می داری و ثبت کد IMEI در شبکه گمرک و سازمان صنعت و معدن است.
او اضافه کرد: پیش از این نیز زمانی از گوشی آیفون ۷ پرده برداری شد، به مردمان خبر دهی کردیم که این گوشی ها را که از مجاری غیر مجلسی وارد کشور شده است، تهیه کرد نکنند تا در موضوع گارانتی و سایر نکات به معضل نخورند.

کریمی با تاکید بر اینکه هیچ یک از شرکت های نکته تایید وزارت صنعت و معدن برای واردات آیفون نمایندگی مجلسی اپل نیستند، گفت: شرکت اپل سیاست های خودش را برای دادن نمایندگی دارد و بیشتر فروشگاه های آیفون در خیلی از کشورها که بنام اپ استور فعال هستند، خدمات شرکت اپل را پیشنهاد میکنند.
او توضیح داد: در کشور تا به امروز ۱۷ شرکت، اجازه واردات گوشی آیفون (اپل) به کشور را کسب کرده اند که این شرکت ها به صورت حقوقی بوده و شخص واقعی در واردات این تولید دخالت ندارند. شرکت هایی که در کشور برای واردات گوشی آیفون تعیین شده اند، در واقع تهیه کرد غیر مستقیم به انجام میرسانند و با ضمانت خود به مردمان گارانتی پیشنهاد میکنند.

وی با اشاره به اینکه گارانتی که شرکت های جایز برای واردات مجلسی پیشنهاد میکنند ۱۸ ماهه است، گفت: این شرکت ها موظف هستند سرویس و خدمات عالی ای را به مردمان پیشنهاد کنند و اگه تخلفی نگاه شود، انجمن به آن رسیدگی می کند.
کریمی از مردمان تقاضا کرد که حتما از مغازه های دارای پروانه به فروش رسان این تولید را خریداری و از گارانتی این تولید اطمینان حاصل کنند و این امر را مد نظر گرفته باشند که گوشیهای همراه دارای شناسه بوده و با ارسال کد ۱۵ رقمی قادر هستند از تندرست این تولید اطمینان حاصل کنند.

سرپرست انجمن سیستم های مخابراتی رابطه ای و وسایل جانبی به مردمان نسبت به حضور یک سری از گارانتی های تقلبی اخطار داد و گفت: یک سری از فروشندگان گارانتی بنام اینتل پیشنهاد میکنند که این گارانتی به صورت قاچاق می آید و اصلا نکته قبول نیست و گارانتی قاچاق به حساب مییاید. انجمن با متقلبین به شدت در این زمینه برخورد می کند و تاپایان سال امیدواریم آنها را از بازار جمع کنیم.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال