خرابی آسانسور در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار (۴ عکس)


خرابی آسانسور در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار

تخریب بالابر در مجتمع پزشکی خیام واقع در خیابان مفتح بیرجند طی یک ماه اخیر باعث سرگردانی بیماران و معضلات متعدد در مراجعه آنان به پرشکان شده است.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   تخریب بالابر در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از بیرجند، کمبود محیط مکان انتظار در طبقات، پله های با عرض کم با پاگردهای کوچولو، توقف بیماران به خاطر نبود قدرتمندی در مسیر پله ها و یا نشستن در آن، بوی نامطبوع در محیط طبقات، دادخواهی بیماران و همراهان آنان به منشی ها و پزشکان، بخشی از مشاهده های خبرنگار ما در مراجعه به این مجتمع بود.

جمعی از بیماران و همراهان آنان با تجمع دربرابر این مجتمع خواستار رسیدگی مدیر و مسئولان آن و نظارت بهداشت و درمان، استاندارد وسایر سازمانهای متولی شدند.

مراجعه کنندگان با اظهار این که حدود یک ماه از تخریب بالابر این مجتمع می گذرد به رغم نبود قدرتمندی و مراجعه روزانه بیش از ۳۰۰ بیمار و همراهان آنان، متأسفانه هیچ اقدامی برای تعمیر آن نشده است.

نبود توجه کرد هزینه شارژ توسط برخی از پزشکان عامل تعطیلی بالابر شده است

این مجتمع دارای ۵ طبقه و حدود ۲۰ پزشک در تخصصهای گوناگون، آزمایشگاه، دندانپزشکی، متخصص بانوان، عروق و قلب، کلیه و مجاری ادراری می باشد که در آن مستقر هستند.

آنچه از توضیحات مراجعه کنندگان به گوش میرسد حاکی از این است که نبود توجه کرد هزینه شارژ توسط برخی از پزشکان مستقر در این مجتمع عامل حتمی بالابر شده است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   تخریب بالابر در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار

اما تخریب و هزینه بالای تعمیرات داستانی که بیش از یک ماه است بیماران و همراهان آنان را در ۵ طبقه این مجتمع سرگردان کرده است.

مادری با کمرخمیده و عصا به دست در میانه پله های طبقه دوم به خبرنگار تسنیم نقل کرد: حدود یک ماه است که برای درمان به این مکان می آیم اما بالابر آن خراب است و باید ۳ طبقه را با حالتی که میبینید گذرانم.

فاطمه زاهدی با اظهار این که هیچکس در این مجتمع جوابگو نیست اظهار کرد: با این همه مخارجهای دریافتی از بیماران و مراجعات مکرر آنان و مشکلاتی که میبینند تا به حال اقدامی انجام نشده است.

مسئولان متولی امر نظارت بیشتری بر مجتمع های معالجه ای داشته باشند

وی یاد آوری کرد: به نگاه باید مسئولان متولی امر بر این مجتمع ها نظارت کنند هرچند مسئولیت آن با بخش اختصاصی است.

محمد کیانی از همراهان بیمار مراجعه کننده به این مجتمع یادآور شد: حدود ۲ هفته گذشته برای درمان همسرم به یکی از پزشکان مستقر در طبقه سوم مراجعه کردم که با تخریب این بالابر روبرو شدم.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   تخریب بالابر در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار

وی با اظهار این که به رغم نبود قدرتمندی جسمانی همسرم باید برای رسیدن به طبقه سوم باید بیش از ۳۰ پله را گذراند، اظهار داشت: امروز هم که مراجعه کردم متأسفانه دوباره با تخریب بالابر روبرو شدم.

کیانی یادآور شد: هیچکس در این مجتمع جوابگو نیست و اعلام می دارد که هزینه شارژ توسط برخی از مالکان و پزشکان مستقر در این مجتمع توجه کرد نمی شود و یا این که قطعه ای از بالابر مشکل دارد و باید از شهر تهران آورده شود.

حدود ۲ هفته است که هنگام مراجعه با تخریب بالابر روبرو می شوم

رضا احمدی یکی دیگر از مراجعه کنندگان به این مرکز در حالی که دست مادر کمر خمیده اش را گرفته بود با رنجش تمام از نبود رسیدگی و توجه مسئولان نقد کرد و نقل کرد: حدود ۲ هفته است که هنگام مراجعه با تخریب بالابر روبرو می شوم.

وی تصریح کرد: در مجتمع پزشکی که روزانه بیش از ۲۰۰ تا ۳۰۰ بیمار و همراهان آنان که اکثر آنان پیر و پیر هستند مراجعه می کنند تخریب بالابر توجیح ندارد.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس   تخریب بالابر در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار

احمدی با اظهار این که مدیر مجتمع و پزشکان مستقر در آن این وضع برایشان اهمیتی نمی دارد اظهار کرد: متأسفانه مدام این بیماران هستند که قربانی بی توجهی می شوند.

زن حاملگی که برای علاج به یکی از پزشکان این مجتمع مراجعه کرده بود نقل کرد: واقعاً انصاف و اخلاقی نیست که بیماران این طوری نکته بی توجهی قرار بگیرند و با حضور معضلات جسمانی و روحی برخی بیش از ۳۰ تا ۴۰ پله را گذرانند.

وی اظهار داشت: در چنین مجتمعی تنها یک بالابر با ظرفیت محدودی حضور دارد که چنانچه در مواقعی شبیه به الان خراب شود دیگر بالابر جایگزینی حضور ندارد.

تلاش می کنیم تا شنبه آینده نسبت به تجهیز و افتتاح بالابر اقدام کنیم

مسئول نگهبان مجتمع پزشکی خیام نیز اضافه کرد: تخریب یکی از قطعه های این بالابر باعث شده تا نسبت به تأمین آن از شهر تهران اقدام کنیم.

خسروی اضافه کرد: این بالابر از سال ۸۸ به صورت مستمر فعالیت میکند و تلاش می کنیم تا شنبه آینده با رسیدن قطعه نکته نگاه نسبت به تجهیز و افتتاح آن اقدام کنیم.

مسئول آپارتمان پزشکان خیام اظهار کرد: قطعه موردنظر حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه داشته است که با تأمین آن نسبت به رفع مشکل افتتاح آن اقدام می شود.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد —

نگارش از : آذرمهر ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خلاف آمد عادت بطلب کام که من
««« »»»
کسب جمعيت از آن زلف پريشان کردم

خرابی آسانسور در مجتمع پزشکی خیام بیرجند و سرگردانی بیش از ۳۰۰ بیمار (۴ عکس)

TT / 197 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال