اجرای طرح بازدید همگانی از مراکز فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان


اجرای طرح بازدید همگانی از مراکز فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان

مدیرکل فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: سبک بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان از ۲۲ تا ۲۷ آبان‌ماه با هدف معرفی آموزش‌های مهارتی و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در استان اجرا می‌شود.

تصویر و عکس   اجرای سبک بازدید همگانی از مراکز فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان

محمد جهانتیغی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در زاهدان، بیان داشت: سبک بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان از ۲۲ تا ۲۷ آبان با هدف معرفی تعلیمهای مهارتی و ترویج فرهنگ مهارت یاد گیری در استان اجرا می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای این سبک در مراکز آموزش فنی و حرفه ای گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه ای سر تا سر استان در راستای فراگیر کردن هر چه بیشتر تعلیمهای مهارتی در جامعه و همچنین آگاهی بخشی، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهارت یاد گیری درمیان اقشار گوناگون جامعه برای بازدید علاقمندان آماده است.

وی اضافه کرد: سبک بازدید همگانی از ۲۲ لغایت ۲۷ آبان امسال به صورت هماهنگ کشوری و با هدف خبر دهی، هدایت و فراگیر کردن هر چه بیشتر تعلیمهای مهارتی فنی و حرفه ای به عنوان یکی از اصلیترین ابزارهای کلیدی و زیرساختی برای اجرای سیاست های اشتغال و تحقق رویکرد اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.

جهانتیغی با اشاره به لزوم معرفی ظرفیت هاو قابلیتهای مراکز آموزش فنی و حرفه ای بیان داشت: سبک بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای معرفی کردن توانمندی ها و ظرفیت های سفت افزاری و نرم افزاری موجود در مراکز آموزش و معرفی آنها به علاقمندان، اجرا می شود.

وی اضافه کرد: حدس زده میشود اجرای این سبک موثری موردعلاقه ای در روند توسعه و ترویج فرهنگ مهارت یاد گیری و ارتقای جایگاه تعلیمهای مهارتی در رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار استان داشته باشد.

مدیرکل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان یاد آوری کرد: این سبک فرصت مغتنمی را در راستای آگاهی بخشی مطلوب به آحاد جامعه از چگونگی مؤثری فراگیری مهارت ها در ایجاد اشتغال پایدار و ارتقای رابطه با مخاطبان سازمان اعم از دانش آموزان، کارجویان، دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی، انجمن اصناف و صنایع را فراهم می کند.

جهانتیغی بیان داشت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان دارای ۲۴ مرکز ثابت دولتی در نواحی گوناگون است و این مراکز مجهز به تازه ترین تجهیزات و امکانات و کارگاه های انبوه ثابت و سیار بوده که تعلیمهای مهارتی را از طریق مربیان مجرب و همگام با استانداردهای روز جهان به صورت مجانی به مخاطبان خود پیشنهاد میکنند.

وی از مسئولان استانی، نمایندگان مجلس، اعضای شوراها، فرمانداران، اصناف و صنایع، دانشجویان و دانش آموزان و عموم مردمان برای بازدید از مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان و مروری بر رشته های تعلیمی ارائه شده در این مراکز فراخوان بعمل آورد.

****با تشکر از حسن انتخاب شما****

نگارش از: دلاور ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر چند غرق بحر گناهم ز صد جهت
««« »»»
تا آشنای عشق شدم ز اهل رحمتم

اجرای طرح بازدید همگانی از مراکز فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان

TT / 74 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات