خانه وحشت تجاوز

حرمسرای تجاوز

خانه وحشت تجاوز

خانه وحشت تجاوز

 

طبق اخبار جدید مشخص شده مردی دیوانه دخترهای زیر سن قانونی را گول می زده و شستشوی مغزی می داده و به آن ها میگفته که او نماینده خدا است و به آن ها تجاوز می کرده و آن ها را زن خود می دانسته و …

به گزارش مجله تفریحی لی لی گل به نقل از دیلی میل،‌ اوایل امسال ، «لی کاپلان»  به جرم اسکان دادن غیرقانونی ۱۲ دختر که سال‌ها آنها را زیر فشار شدید روحی نگهداشته و به آنها تجاوز کرده بود، در منزلش در پنسیلوانیای آمریکا دستگیر شد.

حالا معلوم شده است که این مرد دیوانه دخترها را شستشوی مغزی می‌داده تا باور کنند که او فرستاده خدا است. او طی سال‌ها به دفعات به این دخترها که بیشترشان زیر سن قانونی بودند تعرض کرده و ۶ نفر از آنها را همسر خود می‌نامیده است.

وقتی کاپلان در ماه ژوئن به جرم ارتکاب جنایت جنسی دستگیر شد و دخترها از خانه وحشت این مرد آزاد شدند ، از آن پس با آشکار شدن مقدار بیشتری از جزئیات اعمال شرارت آمیز و وحشتناک او در تحقیقات و بازجویی‌های بعدی صورت گرفته، جرائم او چند برابر شده است.

بر اساس اظهارات «متییو وین تراوب» وکیل ناحیه «باکز کانتی»، مشخص شد که متهم نه تنها پدر ۲ فرزند یکی از قربانیان ۱۸ ساله بوده بلکه طی سال‌ها خواهران کوچکتر این دختر را نیز مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌داده است.

وین تراوب می‌گوید: «متهم این بچه‌ها را به منزلش آورده و طی سال‌ها با به دست آوردن اعتماد و علاقه آنها که از طریق شستشویی مغزیشان ایجاد کرده بود، از آنها بهره برداری نامشروع می‌کرده و همه این مدت این‌طور وانمود می‌کرده که فردی مذهبی است.»

وی می‌افزاید: کاپلا تاکتیک‌های روانشناسی خاصی را برای شستشوی مغزی دخترها به‌کار می‌برده و با موجه جلوه دادن خود از معصومیت آنها سوء استفاده می‌کرده است.

بزرگترین این دخترها به بازجویان گفت که کاپلان از سن ۱۰ سالگی تا زمان نجات یافتنش پس از لو رفتن محل خانه کاپلان، به او تجاوز می‌کرده است. دخترهای دیگر هم که ۹ نفرشان با هم خواهر هستند، گفته‌اند که کاپلان ادعا می‌کرده در رویاهای خود با آنها ازدواج کرده است و ۶ نفر از آنها به پلیس گفته‌اند که همسر کاپلان هستند.

با ‌انکه همه جزئیات زندگی روزمره این دخترها در خانه وحشت هنوز کاملا برملا نشده است اما چند نفر از این دخترها در اظهاراتشان به پلیس گفته‌اند که مرتب به‌‌صورت روزانه از سوی کاپلان مورد اذیت و ازار و تجاوز قرار می گرفته‌اند.

از شواهد پرونده چنین به‌نظر می‌رسد که مادر این دخترها «سیلویا استولتزوس» (عکس زیر) نیز در طی این مدت با کاپلان و دخترهایش در یک‌جا زندگی می کرده است.

وین تراوب می‌افزاید : «این چند دختر نه‌تنها از طرف کاپلان شستشوی مغزی می‌شدند بلکه والدینشان هم در این راه به مرد خبیث کمک می‌کردند. این موضوع بسیار آزار دهنده است و من بسیار خوشحال هستم که این دخترهای بیچاره حالا از آزار این مرد شیطان صفت که باید بقیه عمرش را پشت میله‌های زندان بگذراند،‌ در امان هستند. »

بازنشر و جمع آوری : مجله اینترنتی لی لی گل

منبع : جام جم آنلاین