جدیدترین رسوایی دونالد ترامپ


دونالد ترامپ

جدیدترین رسوایی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ با اتهامات جنسی متعددی روبروست و برای اولین بار زنی او را متهم کرده که زمانی که تنها ۱۳ سال داشته مورد تجاوز جنسی این نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا قرار گرفته است.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، این زن به نام “جین دو” می‌گوید که دونالد ترامپ سال ۱۹۹۴ در یک میهمانی واقع در آپارتمانی در نیویورک به او تجاوز جنسی کرده است. این آپارتمان متعلق به یک میلیاردر سرمایه‌گذار به نام جفری اپستاین بوده که خودش در یک رسوایی جنسی در سال ۲۰۰۸ محکوم شد.

شاکی جدید ترامپ قرار بود که عصر چهارشنبه یک کنفرانس خبری تشکیل دهد اما در آخرین دقایق به دلیل آنچه “دریافت تهدیدات بی‌شمار” برشمرد، آن را لغو کرد. چنی میسون، وکیل جین در دادگاه نیویورک تشکیل پرونده داده است و می‌گوید که ترامپ باید پاسخگوی این اتهامات باشد.

در این پرونده از اظهارات چند شاهد هم استفاده شده است. یکی از آنها فردی به نام تیفانی است که مسوول جذب زنان و دختران جوان به میهمانی‌های اپستاین بوده است. او گفته است که شاهد بوده که ترامپ بارها به شاکی با نام مستعار جین دو تجاوز کرده است. ترامپ تمامی این اتهامات را رد کرده است.

طبق تعریف کنوانسیون حقوق کودک، یک کودک انسانی است که سن هجده سالگی را هنوز تمام نکرده است؛ مگر اینکه سن بلوغ از نظر حقوق جاری در کشورهای مربوطه زودتر تعیین شده باشد.

مطالب پیشنهادی

آمریکایی ها به دونالد ترامپ رای نمی دهندآمریکایی ها به دونالد ترامپ رای نمی دهندانتشار تصاویر عریان و لخت همسر ترامپ ملانیا ترامپ توسط رقیبانتشار تصاویر عریان و لخت همسر ترامپ ملانیا ترامپ توسط رقیبدونالد ترامپ برنامه صد روزه ریاست جمهوری اش را ارائه داددونالد ترامپ برنامه صد روزه ریاست جمهوری اش را ارائه داددونالد ترامپ اوباما را ابله خطاب کرددونالد ترامپ اوباما را ابله خطاب کرددونالد ترامپ داعشی است!! (ترامپ البغدادی)دونالد ترامپ داعشی است!! (ترامپ البغدادی)کنار کشیدن آخرین رقیب دونالد ترامپکنار کشیدن آخرین رقیب دونالد ترامپگیر کردن دونالد ترامپ در آسانسور!!گیر کردن دونالد ترامپ در آسانسور!!افراد پولدار و معروف در 25 سالگی مشغول به چه کاری بودند؟افراد پولدار و معروف در 25 سالگی مشغول به چه کاری بودند؟معذرت خواهی باراک اوباما از بشار اسدمعذرت خواهی باراک اوباما از بشار اسدروحانی نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد + تصاویرروحانی نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد + تصاویرهشدار سپاه به عربستان: به آب های ایران نزدیک نشویدهشدار سپاه به عربستان: به آب های ایران نزدیک نشویدتصاویر خانه جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری اشتصاویر خانه جدید باراک اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری اش

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات