آزار اذیت وحشیانه دختران تهران در محل کارشان + جزئیات خبر


دختران تهرانی, اخبار حوادث تهران

آزار اذیت وحشیانه دختران تهران در محل کارشان + جزئیات خبر

چهار پسر جوان که به اتهام سرقت اموال دو دختر جوان و آزار و اذیت آنها بازداشت شده بودند، در آخرین جلسه بازپرسی به سرقت اعتراف کرده اما منکر آزار و اذیت شدند.

سال گذشته دو دختر جوان با حضور در اداره شانزدهم پلیس Police آگاهی تهران از حمله مردان خشن به دفتر کارشان و گرفتار شدن در دام شیطانی آنها شکایت کردند.

یکی از شاکیان به پلیس گفت: من شرکت تولیدی داشتم و همراه خواهرزاده‌ام آنجا را اداره می‌کردیم. پس از رفتن آخرین مشتریانم، می‌خواستیم شرکت را تعطیل کنیم که دو پسر جوان با ورود به محل کارمان، مدعی شدند می‌خواهند با شرکت قرارداد ببندند که خواستم روز دیگری بیایند.

وی افزود: در ادامه دو پسر دیگر وارد شرکت شدند. آنها کتکمان زدند، کارت بانکی‌ام، مبلغی پول، ترازو و بخشی از وسایل کم‌حجم را دزدیدند و در اتاق حبس‌مان کردند. سپس سه نفر از آنها به خواهرزاده‌ام حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قراردادند و نفر دیگر هم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. هر چه التماس کردیم، بی‌فایده بود.

در پی این شکایت، چهار سارق آزارگر تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که چندی پیش دستگیر شدند.

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی تهران به سرقت Stealing اعتراف اما آزار و اذیت این دو دختر جوان را انکار کردند و با قرار قانونی روانه زندان Prison شدند تا این که دیروز برای ادامه تحقیقات به دادسرا انتقال یافتند.

دختران جوان، متهمان را به عنوان افرادی که بی‌رحمانه از آنها سرقت کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، معرفی کردند و از مرجع قضایی خواستند این افراد مجازات شوند.

در ادامه یکی از اعضای این باند گفت: من و همسرم دو هفته قبل از این ماجرا به عنوان مشتری به شرکت شاکیان رفته بودیم. زمانی که درباره فعالیت آنجا با دوستم حرف زدم، او وسوسه شد تا از آنجا سرقت کنیم. ابتدا نمی‌خواستم با او همراه شوم تا این که اصرار کرد و همراه دو نفر از دوستانش نزد من آمد. دو نفر ابتدا به عنوان مشتری وارد شدند و بعد هم ما به آنها ملحق شدیم. من فقط در نقش نگهبان بودم، سه همدستم از شرکت آنها سرقت کردند و سه نفرشان آن دو را مورد آزار و اذیت قراردادند.

این در حالی بود که سه همدست وی سرقت را پذیرفتند و گفتند وی دروغ می‌گوید، خودش طراح اصلی این سرقت بوده و آزار و اذیت دو دختر جوان را هم انکار کردند. متهمان بعد از آخرین دفاع روانه زندان شدند. پرونده آنها نیز در ارتباط با آزار و اذیت دو شاکی پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا اعضای این باند در آنجا محاکمه شوند.

مطالب پیشنهادی

ماجرای ناپدید شدن زنان در تهرانماجرای ناپدید شدن زنان در تهرانسارق هنگام فرار با ماشین دوستش را زیر گرفتسارق هنگام فرار با ماشین دوستش را زیر گرفتجزئیات قتل دختر دانشجو با تفنگ پدر + عکسجزئیات قتل دختر دانشجو با تفنگ پدر + عکسدرگیری و نزاع در اتوبان همت + قتل صاحب رستوراندرگیری و نزاع در اتوبان همت + قتل صاحب رستوراندستگیری پسری که می گوید پیرزنی را در تهران خورده استدستگیری پسری که می گوید پیرزنی را در تهران خورده استآتش سوزی یک مرکز تجاری در میدان امام خمینی تهرانآتش سوزی یک مرکز تجاری در میدان امام خمینی تهراناعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویرکار بسیار زشت دختر جوان با دوستشکار بسیار زشت دختر جوان با دوستشرانش 10 متری زمین در شهر “شنزن” چین + عکسهارانش 10 متری زمین در شهر “شنزن” چین + عکسهاتجاوز چند حیوان صفت به زن بی دفاع در ویلاتجاوز چند حیوان صفت به زن بی دفاع در ویلاریزش کوه و بسته شدن راه کربلا + عکسریزش کوه و بسته شدن راه کربلا + عکسزن جوان تلگرامی سر قرار مردی میانسال از آب درآمد + عکس

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات