جزئیات دیدار مدیران وزارت اقتصاد با پارلمان‌نشینان


به گزارش صبحانه، به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، معاونان امور مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی در کنار برخی دیگر از مدیران وزارتخانه، در دفتر دولت در مجلس شورای اسلامی حضور یافته و با نمایندگان گفتگو کردند.

در این دیدار بیش از چهل نفر از نمایندگان مجلس به صورت جداگانه مسایل و مشکلات حوزه انتخابیه و سایر مشکلات مالیاتی در سطح ملی را مطرح کردند که بر این اساس، تصمیمات مقتضی برای حل مشکلات حسب مورد اتخاذ شد .بر اساس این گزارش، در این دیدار همچنین نقطه نظرات و دغدغه‌های مردم به ویژه تولیدکنندگان و کارآفرینان مورد بحث قرار گرفت و تنگناهای قانونی سازمان امور مالیاتی با توضیحات لازم مدیران این سازمان به استحضار نمایندگان رسید.

این گزارش حاکی است، نتایج این دیدار در راستای شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" قابل ارزیابی است؛ همچنین قرار است این دیدارها با حضور مسئولان وزارت اقتصاد در مجلس شورای اسلامی به صورت مستمر در آینده نیز برگزار شود.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات