دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی دستگاه هایی اجرایی و آموزش و پرورش


دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی و تأمین اجتماعی

ایران استخدام (سرویس خصوصی خدمات عام المنفعه اخبار شغل و استخدام) به منظور حمایت از کارجویانی که توان مالی جهت تهیه و مطالعه نمونه سوالات استخدامی را دارا نمی باشند تصمیم به انتشار رایگان عین و اصل نمونه سوالات استخدامی دوره های گذشته آموزش و پرورش ۹۴ و دستگاه های اجرایی ۹۴ (اسفند خرداد) به تعداد جمعاً ۷۰ عدد نموده است.

جهت تهیه بسته کامل نمونه سوالات با بیش از ۵۰۰ عدد (غیر رایگان) اینجا کلیک نمایید

اخطار: مالکیت مادی و معنوی نمونه سوالات ثبت شده ایران استخدام تماماً متعلق به گروه آموزشی شرکت آلتین داده مروند می باشد و هرگونه انتشار و سوء استفاده از این بسته به هر طریق و روش ممکن، بدون اخطار قبلی منجر به پیگرد حقوقی و قانونی خواهد شد.

توضیحات این بسته و نحوه دانلود رایگان آن:

با توجه به سیاست حمایتی سایت ایران استخدام از کاربران خود و و وظیفه ما جهت حمایت و خدمات رسانی به همه کارجویان گرامی، گروه مدیریتی سایت ایران استخدام تصمیم به انتشار رایگان بخشی از نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ذر سال ۹۴  همچنین نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی در اسفند و خرداد ماه سال ۹۴ همراه با پاسخنامه تشریحی آنها نموده است.

این بسته رایگان جمعاً حاوی ۷۰ عدد نمونه سوال (اصل سوالات) به همراه پاسخ نامه آنها در اختیار شما قرار گرفته شده است.

راهنمای دانلود پکیج طلایی (نسخه کامل) و پگیج رایگان (بخشی از محصول): کاربرانی که قصد و توان تهیه بسته کامل و بسیار جامع اصل و عین نمونه سوالات استخدامی سالهای گذشته را دارند اینجا کلیک نمایند. (غیر رایگان-با بیش از ۵۰۰ نمونه سوال آزمونهای استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش به همراه پاسخنانمه تشریحی). کاربرانی که قصد دانلود رایگان بخشی از سوالات سالهای گذشته ۳ آزمون استخدامی را دارند اینجا کلیک نمایند.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها) استخدام های جدید آبان ۹۵ سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (کارت آزمون) استخدام آموزش و پرورش (کارت آزمون) امکان جدید: دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

[ منبع این خبر سایت ایران استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال