وضعیت بیمارستان ورزقان تبدیل به معما شده است/ بیمارستانی که راه ندارد


به گزارش خبرگزاري فارس از ورزقان، چهار سال پیش با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی، ساختمان و بخش اورژانس بیمارستان ورزقان افتتاح و راه‌اندازی شد اما در طول این مدت هنوز این بیمارستان از راه ارتباطی مناسب برخوردار نیست.

بیمارستانی که روزانه جوابگوی جمعیت 50 هزار نفری شهرستان است، موجب نارضایتی مردم و بیماران شده و هنگام تردد در مسیر بیمارستان،  خودروهای این عزیزان خسارت می‌بینند زیر راه مناسب وجود ندارد.

جاده نامناسب بیمارستان خسارت زیادی به خودروهای آمبولانس بیمارستان که شبانه‌روز برای انتقال بیماران در حال رفت و آمد هستند، وارد کرده است د این در حالی است که مسئولان شبکه علت اصلاح جاده ارتباطی بیمارستان را بی‌توجهی شهردار ورزقان عنوان کردند.

مسئولان شبکه  معتقد هستند بارها مکاتبات و پیگیری‌های مکرر برای حل موضوع با شهرداری ورزقان انجام شده و چند بار نیز تذکر لازم توسط مسئولان ارشد شهرستان در خصوص اصلاح سریع جاده ارتباطی به شهردار داده شده اما شهرداری در جواب یک ماه فرصت خواسته که مشکل را حل کند.

این یک ماه‌ها تا امروز تبدیل به چهار سال شده و مشکل همچنان پابرجاست، پرسش اصلی اینجاست که چرا شهردار برای امنیت جان مردم ورزقان اهمیت قائل نیست و در این خصوص با مردم لجبازی می‌کند.

راه نامناسب و غیراستاندارد بودن جاده بیمارستان موجب نارضایتی مردم و همچنین وارد ساختن خسارات به خودروهای مراجعان و آمبولانس‌های دولتی بیمارستان و از همه مهم‌تر موجب معطلی بیماران اورژانسی در هنگام اعزام شده است.

در حالی که اگر شهرداری چشم بینا به این موضوع داشته باشد با هزینه کم در عرض چند روز این جاده اصلاح می‌شود وعده وعیدهای کذب و بی‌اساس شهرداران وقت و فعلی در خصوص اصلاح و مرمت جاده هنوز کلید نخورده و در جواب هر اعتراض پیام (در عرض یک ماه جاده را اصلاح می‌کنیم) به کار برده می‌شود.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال