رئیس جمهور کُره با گریه از مردم عذرخواهی کرد +تصاویر


عذرخواهی رئیس جمهور کُره با چشم های گریان از مردم

«پارک گئون های» رئیس‌جمهور کره جنوبی، امروز جمعه با چشمانی اشکبار، به‌دلیل رسوایی سیاسی اخیر عذرخواهی کرد و گفت با تحقیقات دادستان ها در این زمینه همکاری خواهد کرد.

به گزارش مجله مراحم؛ پارک در یک سخنرانی کوتاه تلویزیونی در مصاحبه با خبرنگاران افزود: «دادستان ها باید روشن کنند که چه اتفاقی افتاده است و هر کسی که در این زمینه مقصر است -از جمله خود من- باید پاسخگو باشد و در صورتی که مقصر شناخته شد، مسئولیت اشتباه خود را به طور کامل به عهده بگیرد».

رئیس جمهور ۶۴ ساله کره جنوبی در حالی که صدایش می لرزید تصریح کرد: « نمی توانم خودم را ببخشم. من واقعا متاسفم.»

گفته می شود «چوی سون سیل،» دوست ۶۰ ساله و قدیمی پارک گئون های، از نزدیک بودن خود به رئیس جمهور برای مداخله در امور دولتی استفاده کرده است. وکیل چوی سون سیل می گوید پیش بینی می شود دادستان ها بررسی کنند آیا وی به گونه ای نامناسب به اسناد محرمانه دسترسی داشته است یا خیر.

پارک با اشاره به چوی گفت:« بسیار تاسف‌بار است که گفته می شود یک فرد خاص از موقعیت خود سوء استفاده کرده و اقداماتی غیرقانونی انجام داده است. این در حالی است که ما با هدف کمک به بهبود اقتصاد ملی و زندگی مردم در این سمت قرار گرفته ایم.»

 

رئیس جمهور کُره با گریه از مردم عذرخواهی کرد +تصاویر

چشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبیچشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبی چشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبیچشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبی چشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبیچشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبی چشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبیچشمان اشکبار رئیس جمهور کره جنوبی,گریه و معذرت خواهی رئیس جمهور کره جنوبی

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال