اعلام آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی در حال اکران/ «یتیم‌خانه ایران»‌ در تهران ۷۰ میلیونی شد/«نیمه شب اتفاق افتاد» از مرز نیم میلیارد عبور کرد


یتیم خانه ایران

سینماپرس: فروش فیلم های سینمایی در حال اکران در سینماهای سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش سینماپرس، در هفته گذشته فروش فیلم‌های سینمایی با موضوع اجتماعی و تاریخ معاصر بیش از هفته‌های قبل بود و این آثار توانستند نظر مخاطب را به خود جلب کنند. 

فروش فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» تا کنون به ۵۵۰ میلیون تومان رسیده این فروش متعلق به تهران و شهرستان فیلم است.  فیلم سینمایی «فروشنده» تا کنون به ۱۴ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «متولد ۶۵» در برخی از شهرستان‌ها به نمایش درآمده و فروش آن همراه با شهرستان به ۱۷۰ میلیون تومان رسیده است. فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران»‌در تهران و یک سالن در مشهد به نمایش درآمده و در تهران به فروش ۷۰ میلیون تومان دست یافت.

فیلم «یتیم‌خانه ایران»‌شب گذشته با سانس‌های فوق‌العاده در سینما آزادی (یک بامداد) و کوروش (۱۲) رسید و فروش این فیلم از روز سه‌شنبه سیر صعودی پیدا کرده است.

فروش فیلم «خشکسالی و دروغ»‌ در تهران به یک میلیارد و ۱۸۶ میلیون تومان رسید و در شهرستان ۶۱۵ هزار تومان دست یافت. فروش کل فیلم یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون و یک هزار تومان بوده است. فیلم در تهران ۲۰ سالن سینما و در شهرستان ۳۱ سالن سینما دارد که در شهرستان سالن‌های آن اضافه خواهد شد.

فروش فیلم «سیانور» براساس فروش مکانیزه فروش فیلم ۹۰ میلیون و ۷۲۱ هزار تومان است.

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال