تجاوز جنسی عمه 37 ساله به برادرزاده نوجوانش !


رکنا: "آنجلا گات" 37 ساله به اتهام برقراری رابطه جنسی با یک نوجوان 14 ساله دادگاهی می شود.

"آنجلا گات" به اتهام رابطه جنسی با پسر 14 ساله دادگاهی شده، اما بدلیل اینکه در حین رابطه در حال مستی بسر می برده پرونده از مسیر عادی خارج شده است.

این زن مدعی است پسر نوجوان که برادر زاده وی است. وی را نیمه برهنه در خانه اش دیده که نسبت به این اتفاق عکس العمل نشان داده است. با این برخورد این زن سن پایین پسر را یادآوری کرده است. آنجلا برقراری رابطه را ناشی از نوشیدن مشروبات الکی اذعان داشته و می گوید به همین دلیل هیچ چیزی از این اتفاق به یاد نمی آورد. در دادگاه گفته شده نوجوان 14 ساله نیز از مشروبات الکی استفاده کرده بوده بنابراین ایشان نیز در مورد این حادثه که در تابستان 2015 اتفاق افتاده، چیزی به خاطر ندارد.

گات اهل ایرشایر، جنوب غرب اسکاتلند در دادگاه به اتهام رابطه جنسی با یک کودک نوجوان اعتراف کرده، اما وی اذعان داشته اقدام وی در حالت عادی صورت نگرفته و وی ذاتا آدم کودک آزاری نیست.

وکیل گات نیز در دادگاه گفته است شجاعت بسیاری لازم است که یک شخص بتواند به جرم خود به این صراحت اعتراف کند. گات به دلیل از دست دادن تعادل اش در روز حادثه زمین می خورد که منجر شده اورژانس و پلیس  به محل اعزام شوند. متهم مادر تنهایی است که سرپرستی دو دختر خود را نیز بر عهده دارد. رسیدگی به پرونده گات با توجه مطرح شدن حالت مستی اش در حین ارتکاب جرم همچنان ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال