بازگشت گوینده زن شبکه GEM سپیده توفیق به ایران + عکس


بازگشت گوینده زن شبکه GEM به ایران, سپیده توفیق

بعد از هرمز سیرتی بازیگر پابه سن گذاشته که چند ماه بعد از حضور در ترکیه و همکاری با شبکه ماهواره ای جم به تهران بازگشت به تازگی سپیده توفیق گوینده زن این شبکه هم به تهران بازگشته است.

در بخش خبر اقتصادی این شبکه مشغول به همکاری بود. توفیق که از همکاران دفتر استانبول این شبکه بوده آن طور که خودش گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.

توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و اظهار داشت: فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

سپیده توفیق گوینده شبکه جم

بازگشت گوینده زن شبکه GEM سپیده توفیق به ایران + عکس

 

مدیر شبکه جم در دو هفته اخیر با نامه ای به مدیر دفتر آنتالیا از وی خواسته بود که وضعیت کاری تمامی همکاران این بخش از قراردادی به پروژه ای تغییر یابد و همین امر سبب ساز برخی نارضایتی ها شده بود.

البته که این مدیر کوشید با ساختن تیزرهایی که در آنها برخی از همکارانش درباره امتداد خوشی و خرمی در همکاری با جم سخن می گویند برخوردهای سفت و سختی مدیریتی را توجیه کند اما آنچه مشهود است اینکه امتداد این وضعیت با بازگشت برخی دیگر از همکاران وطنی این شبکه همراه باشد.

مطالب پیشنهادی

اعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویرساناز زرین مهر به شبکه GEM پیوست + تصاویر و زندگینامهساناز زرین مهر به شبکه GEM پیوست + تصاویر و زندگینامهبازیگر شبکه جم تی وی gem tv در جشنواره فجربازیگر شبکه جم تی وی gem tv در جشنواره فجراسامی بازیگران و هنرمندان ایرانی اخراج شده از شبکه GEMاسامی بازیگران و هنرمندان ایرانی اخراج شده از شبکه GEMپیشنهاد شبکه جم GEM TV به امیرحسین آرمانپیشنهاد شبکه جم GEM TV به امیرحسین آرمانحقوق بازیگران ایرانی شبکه جم GEM TV قطع شدحقوق بازیگران ایرانی شبکه جم GEM TV قطع شدنظر شراره رخام درباره پیوستن به شبکه جمنظر شراره رخام درباره پیوستن به شبکه جمسارا باهنر به جم تی وی gem tv پیوست + عکس و بیوگرافیسارا باهنر به جم تی وی gem tv پیوست + عکس و بیوگرافیدر شبکه GEM جم تی وی چه خبر است؟در شبکه GEM جم تی وی چه خبر است؟همه چیز درباره سریال های ایرانی جدید شبکه من و توهمه چیز درباره سریال های ایرانی جدید شبکه من و تورامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهواکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوستهواکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوسته

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال