عکس حمید ماهی صفت و دخترش + بیوگرافی حمید ماهی صفت


عکس حمید ماهی صفت و دخترش, بیوگرافی حمید ماهی صفت

عکس حمید ماهی صفت و دخترش + بیوگرافی حمید ماهی صفت

حمیدرضا ماهی صفت هنرمند استندآپ کمدین ایرانی متولد ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۳۸ در شیراز است. از وی گاهی با نام مستر بین ایران یاد می‌شود.

عکس حمید ماهی صفت و دخترش + بیوگرافی حمید ماهی صفت

زندگی نامه حمید ماهی صفت :

حمیدرضا ماهی صفت متولد ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۳۸ در شیراز است. پدری شیرازی و مادری اصفهانی دارد. دیپلم ریاضی دارد و دارای دو فرزند است. او که به بمب خنده ایران معروف است در کارهای فرهنگی نیز فعالیت دارد. چاپ و نشر کتاب آموزش نماز به صورت رایگان در سراسر کشور، تهیه پیامکهای قرآنی، تهیه و تنظیم احادیث و پخش در سراسر کشور و… گوشه‌ای از فعالیتهای فرهنگی ماهی صفت محسوب می‌شود.

عکس حمید ماهی صفت و دخترش + بیوگرافی حمید ماهی صفت

کتاب آموزش نماز :

به گفته برخی و خود وی او رکورددار اهدای رایگان کتاب آموزش نماز در دنیاست. وی در این خصوص به رکوردی در سال ۲۰۱۱ اشاره می‌کند:

کتاب «آموزش نماز» از جمله آثار جدید من در این نمایشگاه [نمایشگاه بین‌المللی کتاب] است که با داشتن ۳ میلیون جلد به دانش آموزان وطنم اهدا می‌شود که این کتاب توانسته است رکوردار کتاب آموزش نماز در سال ۲۰۱۱ باشد.

عکس حمید ماهی صفت و دخترش + بیوگرافی حمید ماهی صفت

تولد دخترم سارا

الهى که همیشه مثل خورشید، گرما بخش زندگى ما باشى

حمید ماهی صفت در کنار دخترش سارا

مطالب پیشنهادی

بیوگرافی کامل سید عباس عراقچی + مجموعه عکسبیوگرافی کامل سید عباس عراقچی + مجموعه عکسزندگینامه موسسان واتس آپ (یان کوم و برایان اکتون)زندگینامه موسسان واتس آپ (یان کوم و برایان اکتون)فیروز نادری چه کسی است؟ عکس و زندگینامه مدیر ناسافیروز نادری چه کسی است؟ عکس و زندگینامه مدیر ناساعکس های دختر, خانه و ماشین بیل گیتس + زندگینامهعکس های دختر, خانه و ماشین بیل گیتس + زندگینامهزندگینامه و بیوگرافی باربد بابایی + عکس باربد باباییزندگینامه و بیوگرافی باربد بابایی + عکس باربد باباییبیوگرافی کامل مریم حیدرزاده + مجموعه عکسبیوگرافی کامل مریم حیدرزاده + مجموعه عکسعکس صبا راد با همسر و خواهرش + زندگینامه صبا رادعکس صبا راد با همسر و خواهرش + زندگینامه صبا رادصحبت های جالب سرهنگ علیرضا علیفر + عکس و بیوگرافیصحبت های جالب سرهنگ علیرضا علیفر + عکس و بیوگرافیرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامهرامسین کبریتی به شبکه جم gem tv پیوست؟! + تصاویر و زندگینامههنگامه قاضیانی از پدرش می گوید + عکس و بیوگرافیهنگامه قاضیانی از پدرش می گوید + عکس و بیوگرافیعکس و بیوگرافی سعید روستایی کارگردان ابد و یک روزعکس و بیوگرافی سعید روستایی کارگردان ابد و یک روزعکس و زندگینامه سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلحعکس و زندگینامه سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال