مریلا زارعی از دنیای مجازی فراری است: اینترنت منزلم را قطع کرده ام


مریلا زارعی, صفحه مجازی, اینترنت

مریلا زارعی از دنیای مجازی فراری است: اینترنت منزلم را قطع کرده ام

مریلا زارعی که در فیلم سینمایی«بادیگارد» که به تازگی در شبکه نمایش خانگی عرضه شده، افزون بر بازیگری، مسئولیت انتخاب بازیگر و بازیگردانی را نیز به عهده داشته است، می گوید این فیلم برایش تجربه متفاوتی به حساب می آید.

وی که در جلسه رونمایی از کتاب فیلم بادیگارد حاضر شده بود با تاکید بر ضرورت افزایش میزان مطالعه درباره فضای مجازی گفت: من نه صفحه دارم، نه در فضای مجازی حضور دارم، اینترنتم را هم قطع کردم؛ هنوز علاقه مند هستم به شیوه گذشته زندگی کنم، فضای مجازی یک استرس و فشار روحی و روانی را به دلیل حجم اطلاعات درست یا نادرست در لحظه به مخاطبش وارد می کند، یک هنرمند در عین حالی که باید از اخبار پیرامونش آگاهی پیدا کند باید سعی کند از فضای حاشیه ای و پر استرس که کار می کند دور باشد به همین دلیل از این فضا دور شدم، ممکن است یک روز واردش شوم؛ اما الان دوست دارم کتاب بخوانم و برای آگاهی از اخبار روزنامه ورق بزنم.

مطالب پیشنهادی

مریلا زارعی: حدس بزنید داخل این جعبه چه چیزی است؟ + عکسمریلا زارعی: حدس بزنید داخل این جعبه چه چیزی است؟ + عکسشروع بازی مریلا زارعی در سریال ماه تی تیشروع بازی مریلا زارعی در سریال ماه تی تیدرخواست عجیب قطع و مسدود شدن اینترنت از بیل گیتس!درخواست عجیب قطع و مسدود شدن اینترنت از بیل گیتس!آمدن اینترنت ملی و کاربران ایرانی + عکسآمدن اینترنت ملی و کاربران ایرانی + عکساینترنت دنیایی خطرناک برای کودکان (بیشتر بدانید)اینترنت دنیایی خطرناک برای کودکان (بیشتر بدانید)اولین کالایی که در اینترنت فروخته شداولین کالایی که در اینترنت فروخته شدمضرترین و بدترین توصیه های دنیای اینترنت برای زیباییمضرترین و بدترین توصیه های دنیای اینترنت برای زیباییسریعترین اینترنت موبایل دنیا مربوط به کدام کشور است؟سریعترین اینترنت موبایل دنیا مربوط به کدام کشور است؟معرفی 23 واقعیت جالب توجه در دنیای نتمعرفی 23 واقعیت جالب توجه در دنیای نتواکنش ترانه علیدوستی به تغییر نام سریال شهرزاد + عکسواکنش ترانه علیدوستی به تغییر نام سریال شهرزاد + عکسرابعه اسکویی عضو یک شرکت هرمی در ترکیه!!! + عکسرابعه اسکویی عضو یک شرکت هرمی در ترکیه!!! + عکسمحمود عزیزی: از طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل متاثر می شوممحمود عزیزی: از طلاق بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل متاثر می شوم

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات