اعطای 59 هزار وام ازدواج توسط بانک تجارت


به گزارش صبحانه، به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، عصر سه‌شنبه دوازدهم آبان ماه اعضای کمیته اقتصاد مقاومتی بانک تجارت در جلسه هفتگی خود به بررسی آخرین اقدامات بانک تجارت در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی پرداختند.

در ابتدای این جلسه گزارش مبسوطی از تسهیلات پرداختی و اقدامات داخلی بانک تجارت در زمینه اقتصاد مقاومتی ارائه شد. در این گزارش آمده است: تا مقطع پایان مهرماه سال جاری در مجموع به تعداد یک هزار و 117 واحد اقتصادی کوچک و متوسط بیش از 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش تعداد تسهیلات پرداختی به تاکسی‌های فرسوده در هفت ماهه نخست امسال به رقمی بیش از هشت هزار و 680 فقره و تعداد تسهیلات پرداختی ازدواج در همین مدت به نزدیک به 60 هزار فقره رسیده است. بانک تجارت همچنین در شش ماهه ابتدایی سال 1395 درراستای حمایت از تولیدات داخلی کشور بیش از 50 هزار فقره تسهیلات خرید خودرو و کالای با دوام ایرانی به متقاضیان اعطا نموده است.

در ادامه این گزارش آمده است: بانک تجارت در جهت حمایت از اشتغال زایی و تولید توسط اقشار خاص، بیش از چهار هزار و 449 فقره تسهیلات با نرخ بهره پایین به معرفی شدگان کمیته امداد و سازمان بهزیستی اعطا کرده است. تشریح برنامه‌های اجرا شده اقتصاد مقاومتی در بانک تجارت از جمله راه اندازی مدیریت بانکداری شرکتی و باشگاه مشتریان، توانمندسازی سرمایه‌های انسانی و راه اندازی سامانه جامع مبارزه با پولشویی از دیگر موارد طرح شده در این گزارش بود.

گفتنی‌است، کمیته اقتصاد مقاومتی بانک تجارت با حضور مدیران ارشد این بانک به صورت مستمر و هفتگی به پایش آخرین سیاست‌ها و برنامه‌های این بانک در زمینه تحقق اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی در بانک تجارت می‌پردازد.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال