فیفا بازیکنان قطری که نکونام را کتک زدند نقره داغ کرد


جواد نکونام یک تنه باعث محرومیت ۷ بازیکن قطر شد!

فیفا رای بازی ایران و قطر را صادر کرد و حالا مشخص شد قطری ها هم با محرومیت های سنگین روبرو شده اند.

به نوشت سایت فیفا، چهار بازیکن قطر یعنی حسین عبدالکریم، یاسر عبدالرحمان، عبدالله مشعل و خالد مفتاح هر کدام سه جلسه محروم شدند و باید ۱۵ هزار فرانک سوئیس هم جریمه پرداخت کنند. سه بازیکن دیگر این تیم هم دو جلسه محروم شده اند و باید ۷۵۰۰ هزار فرانک جریمه بپردازند. این روزها نکونام به دلیل محرومیتی که فیفا برای ایران در نظر گرفته به شدت تحت فشار است ولی حالا مشخص شد اتفاقاتی که در بازی رخ داد، بیش از اینکه به ضرر ایران باشد، به ضرر تیم ملی قطر شد. این تیم ۵ بازیکن خود را از دست داد و حالا در این حالت به حذف بسیار نزدیکتر شده است. قطر حالا مجبور است تغییرات زیادی ایجاد کند و بازیکنان جدیدی را در لیست خود قرار دهد. 

فیفا بازیکنان قطری که نکونام را کتک زدند نقره داغ کرد

عکس درگیری بازیکن قطری با نکونام,لحظه سیلی زدن بازیکن قطر به نکونام عکس های درگیری بازیکنان ایران و قطر,درگیری شدیدی بازیکنان ایران و قطر,عکس های درگیری نکونام با قطری ها,دعوای بازیکنان ایران و قطر

 

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال