استخدام نیروگاه اتمی بوشهر (استخدام جدید)


استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی
جهت دانلود نمونه سوالات عقیدتی و مذهبی مصاحبه حضوری اینجا کلیک نمایید (همراه با پاسخ)

کارجویان گرامی جهت ورود به مبحث مشورت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی‌ نیروگاه اتمی بوشهر و ارتباط با سایر کارجویان اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ آبان ۹۵: استخدام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی (سهامی خاص) در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز و واجد شرایط خود از بین داوطلبین آقا در مقطع کاردانی و کارشناسی مکانیک بر اساس ضوابط و مقررات شرکت از طریق آزمون کتبی و سایر مراحل استخدامی جهت کار در بوشهر دعوت به همکاری نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس www.sanjesh.org مراجعه نمایید.

زمان ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۶ به مدت یک هفته می باشد.

خبر ۸ اردیبهشت ۹۵ : ۸ هزار نیروی مهارتی نیروگاه اتمی بوشهر در مدت ۴ سال تامین می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه آموزش فنی و حرفه‌ای با سازمان انرژی اتمی در مدت ۴ سال ۸ هزار نفر نیروی مهارتی نیروگاه اتمی بوشهر تامین می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید زرین‌فر بعدازظهر امروز در نشست با رئیس و کارکنان بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هسته‌ای با اشاره به اینکه نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یک ظرفیت ملی و استانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار داشت: علاوه بر میزان تولید برق توسط نیروگاه اتمی بوشهر بومی شدن تکنولوژی هسته‌ای توسط متخصصان ایرانی بزرگترین افتخار و سربلندی برای ماست.
وی با اشاره به اینکه در بعد اجتماعی از ابتدای دهه ۵۰ تاکنون نیروگاه اتمی بوشهر بخشی از فرهنگ و گفتمان غالب مردم استان بوشهر است افزود: صنایع نوین هرچه قدر با افکار و زندگی مردم مرتبط باشد بدون شک بر زندگی مردم موثر است به گونه‌ای که امروز مردم به وجود متخصصان و دانشمندان هسته‌ای افتخار می‌کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه مهم میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و انرژی اتمی افزود: در خصوص تامین نیروهای کار ماهر و بهبود محیط کسب وکار در استان بوشهر توافقات مهمی منعقد شده است.
زرین‌فر از آموزش ۸ هزار نیروی مهارتی در مدت ۴ سال در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر خبر داد و گفت: در راستای انعقاد تفاهم‌نامه آموزش فنی و حرفه‌ای با سازمان انرژی اتمی در مدت ۴ سال ۸ هزار‌‌ نیروی مهارتی نیروگاه اتمی بوشهر تامین می‌شود.
وی افزود: آموزش این تعداد نیروی کار با مشارکت و استانداردهای مرکز آموزش نیروگاه اتمی بوشهر بدون شک بر فرهنگ کار و بهبود وضعیت کسب و کار در استان موثر است.
معاون استاندار بوشهر از رعایت استانداردها توسط نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان الگوی بهبود وضعیت محیط کسب و کار یاد کرد و افزود: برای توسعه صنایع مشارکت مردم امر مهم و اجتناب‌ناپذیر است و خوشبختانه امروز مردم به نیروگاه اتمی به عنوان یک فرصت و ظرفیت ملی افتخار می‌کنند.
زرین‌فر با تاکید بر آشنایی مردم با ظرفیت‌های نیروگاه اتمی بوشهر خاطر نشان کرد: ضرورت دارد مردم هرچه بیشتر با مجموعه نیروگاه اتمی بوشهر آشنا شوند و ظرفیت موجود را بیش از پیش بشناسند چون معرفی نیروگاه اتمی بوشهر سبب افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه استان بوشهر میزبان ۲ ظرفیت ملی در نیروگاه اتمی و پارس جنوبی است بیان کرد: در مجموعه فرهنگی دبیرستان سعادت به منظور تقویت پایگاه مردمی نیروگاه اتمی بوشهر یکی از غرفه‌های این مجموعه تاریخی به نیروگاه اتمی بوشهر اختصاص داده می‌شود.
وی برگزاری همایش‌های همگانی توسط نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یکی از رسالت‌های اجتماعی نیروگاه در ارتباط با جامعه پیرامونی را ضروری برشمرد و بیان کرد: افزایش اعتماد اجتماعی و توانمند سازی منطقه‌ای در استانها و تمرکز زدایی از امکانات از مهمترین مولفه‌های نامگذاری امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.
زرین‌فر با تاکید بر توسعه تکنولوژی و صنایع مدرن و دانش بنیان گفت: نیروگاه اتمی بوشهر می‌تواند به عنوان صنایع بالادستی تولید رادیو داروها در پزشکی هسته‌ای در استان بوشهر عمل کند که امیدواریم دراین زمینه در فازهای بعدی نیروگاه اتمی با مشارکت بخش خصوصی فعال شود.

الف- رشته ها و تخصص های مورد نیاز

جدول شماره ۱: رشته ها و تخصصهای مورد نیاز

نیروگاه اتمی بوشهر

ب– مراحل استخدام داوطلبان:

۱. آزمون کتبی
۲. مصاحبه و ارزیابی شایستگیهاو توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی
۳. بررسی صلاحیت های عمومی
۴. ارزیابی سلامت جسمانی و روانی
۵. ارزیابی داوطلبان در دوره های آموزشی پیش از استخدام
تذکر: از میان شرکت کنندگان در آزمون کتبی که حد نصاب قبولی در این مرحله را کسب نموده اند پس از کنترل مدارک داوطلبان، حداکثر سه برابر ظرفیت پذیرش برای مصاحبه و ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها به کانون ارزیابی معرفی میشوند.

پ- شرایط عمومی داوطلبان:

۱. تابعیت دولت جمهوری اسالمی ایران

۲. متدین به دین مبین اسالم یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
۴. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم غیر پزشکی برای مشاغل ردیف های۳ ،۱،۲و ۱۴جدول یک
۵. برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل مورد نظر طبق تأیید مراجع پزشکی معتمد شرکت
۶. عدم سوء پیشینه کیفری و اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذی صلاح
۷. نداشتن منع استخدام به موجب آرا مراجع قانونی
۸. داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت،پیمانی یا باز خرید خدمت باشند.

نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (همراه با پاسخنامه)

ت- شرایط اختصاصی داوطلبان:
۱. شرایط سنی داوطلبان مطابق جدول شماره ۲ می باشد.

جدول شماره ۲: شرایط سنی

hsjonhl kdv,'hi hjld f,aiv

۲. داوطلبان شرایط ویژه عبارتند از:
کسانی که خدمت وظیفه عمومی را گذراندهاند، به میزان مدت زمان انجام خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه میشود

کسانی که دارای سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با پرداخت حق بیمه باشند، به میزان ۵ سالبه حداکثر سن اضافه میشود.

تذکر: با رعایت موارد فوق،در هر صورت حداکثر سن برای داوطلبان ، از سقف پیش بینی شده در جدول شرایط۲ داوطلبین شرایط ویژه نباید تجاوز نماید.
تبصره: محدودیت سنی برای پزشک طب کار وجود ندارد.

ث-سایر شرایط
۱. حداقل معدل برای داوطلبان در مقاطع کاردانی و کارشناسی ۱۳ و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۵ می باشد.
۲. براساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد/مفقودالاثر حداقل معدل مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری مالک کار قرار میگیرد.
۳. داوطلبانی که از خانواده معظم شهدا و ایثارگران میباشند پس از کسب حد نصاب قبولی از سهمیه های قانونی برخوردار خواهند شد.
۴. داوطلبان بومی در صورت کسب حد نصاب قبولی درآزمونهای استخدامی در شرایط مساوی از اولویت برخوردار خواهند بود.
۵. داوطلبان بومی استان عبارتند از افرادی که یکی از شرایط ذیل را دارا باشند:
داوطلبانی که محل تولد یا صدور شناسنامه آنان و یا همسرشان استان بوشهر باشد.
حداقل دوپایه از سه پایه تحصیلی خود قبل از مدرک دیپلم را در استان بوشهر گذرانده باشد.
دارای حداقل پنج سال سابقه اقامت در استان بوشهر باشد اقامت در زمان دانشجویی محاسبه نمیگردد

نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (همراه با پاسخنامه)

ج- وضعیت مدرک تحصیلی:
۱. مدارک دانشگاهی داوطلبانی برای شرکت در این آزمون استخدامی قابل قبول است که از لحاظ ارزش علمی، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.
۲. مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دورههای فراگیر، آموزش باز و مکاتبه ای با توجه به نحوهپذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسری دانشگاهها مورد پذیرش نخواهد بود.
۳. تاریخ فارغ تحصیلی و تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم غیرپزشکی گروه مشاغل ردیفهای۳ ،۱،۲ و ۱۴ جدول یک باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد. مدارک داوطلبانی که تاریخ فارغالتحصیلی یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا معافیت دایم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد مورد پذیرش نخواهد بود.
۴. در هر یک از رشته های امتحانی جدول شماره یک صرفا فارغالتحصیالن همان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی میتوانند ثبت نام کنند و پذیرش دیگر رشتهها یا گرایشها امکانپذیر نمی باشد.
۵. اعتبار مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذی صلاح استعلام خواهد شد.در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال بکار استخدام داوطلب منتفی خواهد بود.

چ- ثبت نام

زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون از روز ۱۳۹۳/۹/۱۱ تا ۱۳۹۳/۹/۲۱ از طریق سایت اینترنتی به نشانی azmoon.pgu.ac.ir میباشد

نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (همراه با پاسخنامه)

ح- نحوه ثبت نام
داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی در صورتیکه واجد شرایط شرکت در آزمون باشند الزم است جهت ثبت نام اقدامات ذیل را انجام دهند:
۱. واریز مبلغ ۲۰۰/۰۰۰ ریال دویست هزار ریال به شماره حساب ۲۰۶۰۹۲۹۶/۴۱ نزد بانک ملت شعبه گلفام افریقا به نام شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت صدور کارت برای داوطلبان منوط به تأیید وجه واریزی از سوی بانک خواهد بود
۲. مراجعه به پایگاه اینترنتی azmoon.pgu.ac.ir و تکمیل فرم ثبت نام حداکثر تا ساعت ۲۴ روز ۱۳۹۳/۹/۱۴
۳. دریافت شماره پیگیری و چاپ فرم ثبت نام از پایگاه مذکور.
-داوطلبان لازم است شماره پیگیری را جهت ادامه مراحل آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نزد خویش نگهدارند.
-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اینترنتی اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
– به داوطلبان توصیه میشود که شخصا اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی،جدول رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز ، نحوه ثبتنام را کامال مطالعه و بررسی نمایند.
– داوطلبان باید اسکن عکس پرسنلی، صفحات اول تا سوم شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان، مدرک تحصیلی و فیش واریزی به بانک با حجم حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت و فرمت JPG را در سایت بارگذاری نمایند.
– پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند آگاهی از وضعیت پذیرش، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون بعهده داوطلبان می باشد.
– ثبت نام در ساعاتی که امکانات اینترنتی از نظر سرعت دارای وضعیت مناسبی است و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بدیهی است جهت داشتن فرصت کافی برای مشاهده وضعیت پذیرش و ویرایش اطالعات، بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

خ- تاریخ و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون کتبی
داوطلبان بایستی از روز ۱۳۹۳/۹/۲۴ با مراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

د- مدارک الزم جهت شرکت در جلسه آزمون کتبی
۱. کارت ورود به جلسه آزمون
۲. اصل شناسنامه عکس دار یا کارت ملی

۳. شماره پیگیری ثبت نام اینترنتی و پرینت فرم ثبت نام اینترنتی
۴. اصل فیش بانکی واریزی بابت هزینه آزمون این مدرک به همکاران شرکت مستقر در محل آزمون تحویل شود

ذ- مدارک الزم جهت شرکت در مصاحبه و ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها
پس از انجام آزمون کتبی، پذیرفته شدگان مرحله اول لازم است مدارک زیر را مطابق برنامه زمانبندی که متعاقبا اعلام خواهد شد ارائه نمایند.شرکت در مصاحبه منوط به صحت مندرجات در فرم اینترنتی استخدام و مدارک ارائه شده است.
۱. اصل مدرک تحصیلی کپی و یا کپی برابر اصل پذیرفته نمیشود
۲. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
۳. اصل و کپی کارت پایان خدمت
۴. گواهی معتبر سابقه کار برای آن دسته از داوطلبانی که از شرایط ویژه سنی استفاده کرده اند بدیهی است پذیرش و یا رد گواهی های ارسالی با شرکت می باشد
۵. مدارک لازم برای استفاده از سهمیه بومی اصل گواهی محل تحصیل قبل از دیپلم یا اصل گواهی سکونت و یا اصل شناسنامه
۶. شش قطعه عکس۴ × ۳ جدید با ذکر مشخصات در پشت آن
تذکر : داوطلبان باید مطابق برنامه زمانبندی که متعاقبا اعلام خواهد شد مدارک فوق را جهت کنترل،شخصا به شرکت ارائه و معرفی نامه شرکت در مصاحبه و ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها را دریافت نمایند.

ر- تاریخ و محل برگزاری آزمون کتبی

۱. آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۵ راس ساعت ۸ صبح در دو شهر بوشهر و تهران برگزار خواهد شد.
تبصره: محل برگزاری آزمون رشته های ردیف های ۵ ، ۱۱ ، ۱۳ ، ۱۴ ، ۵ و ۱۶ صرفاً شهر بوشهر می باشد.
۲. هرگونه تغییرات احتمالی از طریق پایگاه اینترنتی ثبت نام به اطلاع داوطلبان عزیز خواهد رسید.
۳. همراه داشتن کلیه مدارک مندرج در بند( د )هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری خواهد گردید.
۴. داوطلبان جهت اطلاع از نتیجه می توانند از تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۱ به پایگاه اینترنتی ثبتنام مراجعه نمایند.از پذیرفته شدگان مرحله اول برای ارایه مدارک و تشکیل پرونده و شرکت در ادامه ارزیابی ها به صورت تلفنی دعوت به عمل خواهد آمد.

نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (همراه با پاسخنامه)

ز-مواد آزمون برحسب رشته تحصیلی داوطلبان

جدول استخدامی

ژ – نکات مهم
۱. استرداد وجه واریزی ثبت نام تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.
۲. ثبت نام داوطلبان صرفا به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده میباشد.
۳. مسئولیت صحت مندرجات در فرم ثبت نام اینترنتی به عهده داوطلب میباشد. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام، آزمون و حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار مشخص گردد که داوطلب در هر مرحله با مدارک جعلی و یا با ذکر مشخصات غیر واقعی اقدام به ثبت نام و شرکت در آزمون نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفی شده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۴. انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای شرکت ایجاد نمی کند.
۵. سایر مقاطع، رشته ها و گرایشهای تحصیلی غیر از مقاطع، رشته ها و گرایشهای اشاره شده در آگهی جدول شماره یک مجاز به شرکت در آزمون نمیباشند.
۶. در هر مرحله استخدام چنانچه مشخص شود داوطلبی با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون مقطع پایین تر شرکت نموده است، موضوع استخدام داوطلب منتفی بوده و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۷. داوطلب فقط حق ثبت نام در یکی از رشته های تحصیلی مورد نیاز را دارد.
۸. استخدام منوط به طی کلیه مراحل مذکور مطابق بند ب می باشد و چنانچه متقاضیان درهر یک از این مراحل توفیقلازم را کسب ننمایند موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۹. مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه ویا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون کتبی ۱۳۹۳/۹/۲۸ باشد مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۱۱. به مدارک معادل و گواهی تعداد واحد حتی تمام شده و برگ تسویه حساب دانشگاه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۱. ازحداکثر سه برابر ظرفیت پذیرش جهت انجام سایر مراحل سنجش و ارزیابی داوطلبان، از طریق پایگاه اینترنتی ثبت نام، دعوت خواهد شد

نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی (همراه با پاسخنامه)

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها) استخدام های جدید آبان ۹۵ سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (کارت آزمون) استخدام آموزش و پرورش (کارت آزمون) امکان جدید: دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

[ منبع این خبر سایت ایران استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات