کاراکتر جدید Overwatch با نام سومبرا رسما معرفی شد


چند روز پیش اولین تصویر از کاراکتر جدید بازی Overwatch با نام سومبرا فاش شد و حال بلیزارد رسما این کاراکتر را در جریان رویداد بلیزکان معرفی کرده است. این کاراکتر یک هکر است و برای مثال می‌تواند با هک کردن دشمنان، مانع استفاده آن‌ها از قابلیت‌های مخصوص کاراکتر‌شان شود یا اینکه با هک کردن بسته‌های احیای سلامتی، آن‌ها را برای دشمنان غیرقابل استفاده کند. وی یک قابلیت دیگر هم با نام Thermoptic Camo دارد که باعث می‌شود سومبرا نامرئی شده و از دید دشمنان پنهان شود و البته سرعت وی نیز افزایش پیدا کند. این قابلیت پس از اینکه به سمت دشمنی شلیک کنید، غیرفعال خواهد شد.

سومبرا (Sombra) قهرمان جدید اورواچ (Overwatch)

قابلیت بعدی وی Translocator نام دارد و وی می‌تواند یک جسم مخصوص را پرت کرده و بعدا به جایی که آن را قرار داده است، تلپورت کند. قابلیت پایانی وی هم EMP است که یک نیروی قوی را در اطراف این کاراکتر آزاد می‌کند و تمامی سپر‌ها و اشیا موجود را شکسته و نیرو‌های دشمن را هک می‌کند.

بلیزارد همچنین خبر‌های دیگری نیز برای طرفداران بازی اورواچ داشت و طبق اعلام آن‌ها، نقشه‌ها و محتویات جدید دیگری نیز به بازی اضافه می‌شود. یکی از این نقشه‌ها Oasis نام دارد که در ادامه می‌توانید تصویر آن را ببینید:

Oasis

محتوای بعدی یک حالت جدید با نام Arcade است که یک بخش کاملا جدید بوده و شامل نقشه‌های مخصوص و قوانین جدیدی می‌شود. یکی از نقشه‌های این بخش Echo Point Antarctica نام خواهد داشت.

تمامی محتویات جدید بازی به استثنای نقشه Oasis از هفته آینده در سرور‌های تست آن در دسترس خواهند بود و نقشه Oasis هم در تاریخ نامشخصی از ماه میلادی آینده روی سرور‌های تست عرضه می‌شود.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال