جزئیات خبر آتش سوزی ساختمان 3 طبقه تجاری حوالی میدان رازی


میدان رازی, اخبار حوادث تهران

جزئیات خبر آتش سوزی ساختمان 3 طبقه تجاری حوالی میدان رازی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: صبح امروز ساختمان 3 طبقه تجاری که محل خرید و فروش و تعمیر موتورسیکلت بود، حوالی میدان رازی دچار حریق شد و مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار داشت: ساعت 9:26 دقیقه صبح امروز آتش‌سوزی گسترده‌ای در ساختمانی تجاری، حوالی میدان رازی و نرسیده به خیابان انبار نفت گزارش شد.

وی ادامه داد: مأموران 4 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران یادآور شد: محل آتش‌سوزی، یک ساختمان 3 طبقه تجاری بود که محل خرید و فروش و تعمیر موتورسیکلت بود.

ملکی با بیان اینکه این ساختمان دارای 2 طبقه منفی بود که در آن انواع موتورهای نو و اسقاطی نگهداری می‌شد، افزود: در طبقه منفی یک، انباری 60 متری پر از موتورسیکلت بود که دچار آتش‌سوزی شده بود و آتش در حال سرایت به دیگر انبارها و مغازه‌های مجاور بوده و دود بسیار غلیظی تمام طبقات را در بر گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: مأموران آتش‌نشانی با دستگاه‌های تنفسی وارد صحنه شده و عملیات نجات را آغاز کرده و از سرایت آتش به ساختمان‌های اطراف جلوگیری کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: خوشبختانه این آتش‌سوزی مصدومیت و تلفات جانی نداشت، اما خسارت مالی زیادی به همراه داشت و نیروهای آتش‌نشانی در حال حاضر مشغول ایمن‌سازی این محل هستند.

مطالب پیشنهادی

سارق هنگام فرار با ماشین دوستش را زیر گرفتسارق هنگام فرار با ماشین دوستش را زیر گرفتدرگیری و نزاع در اتوبان همت + قتل صاحب رستوراندرگیری و نزاع در اتوبان همت + قتل صاحب رستورانآتش سوزی یک مرکز تجاری در میدان امام خمینی تهرانآتش سوزی یک مرکز تجاری در میدان امام خمینی تهرانآزار اذیت وحشیانه دختران تهران در محل کارشان + جزئیات خبرآزار اذیت وحشیانه دختران تهران در محل کارشان + جزئیات خبرماجرای ناپدید شدن زنان در تهرانماجرای ناپدید شدن زنان در تهراندستگیری پسری که می گوید پیرزنی را در تهران خورده استدستگیری پسری که می گوید پیرزنی را در تهران خورده استجزئیات قتل دختر دانشجو با تفنگ پدر + عکسجزئیات قتل دختر دانشجو با تفنگ پدر + عکساعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویرشرایط پوشش زنان در گروه تروریستی داعششرایط پوشش زنان در گروه تروریستی داعشدستگیری مدیران پیج های مدل اینستاگرامدستگیری مدیران پیج های مدل اینستاگراماسامی جان باختگان و مجروحان اتوبوس چالوساسامی جان باختگان و مجروحان اتوبوس چالوسداعش خودرو هایش را از کدام کشور می خرد؟داعش خودرو هایش را از کدام کشور می خرد؟

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال