تسخیر لانه جاسوسی آمریکا سند افتخار ملی کشور در مبارزه با استکبار استمعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به فرارسیدن روز استکبارستیزی و نفی سلطه در جهان، گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، سند افتخار ملی کشورمان در مبارزه با استکبار است.
حمید شکری در جمع دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی میانه، بر نقش مهم دانشجویان پیرو خط امام (ره ) در تسخیر لانه جاسوسی، گفت: نظام بین الملل از اول تا به امروز حق نبوده ولی یک واقعیت بوده و مبنای این نظام قدرت بوده و به نوعی مشروعیت حقوقی به این زورگویی بخشیده اند.
وی در ادامه افزود: کشورهایی در این نظام با قطبهای چندگانه به سلطه گری پرداخته و دنیا را در بین خود تقسیم نموده و منافع کشورهای خود را  تنها با ضایع شدن حقوق و منافع کشورهای دیگرتامین کرده  و هستند در این بین حاکمانی که  برای بقای خود تن به برخی قراردادها داده و سلطه پذیر شده اند.
شکری در ادامه به اختلافات و تنشهای بوجود آمده در جهان اشاره کرده این امر را نشان از ورود استکبار با شیوه جدید و با کاهش هزینه در دستیابی به اهداف خود عنوان کرده افزود: استکبار با فروش سلاح های خود به کشورها و تشکیل گروههایی به اسم اسلام و حمایت از آنها به جنگ افروزی پرداخته و توسط این عوامل دست نشانده منافع خود را تامین می کند.
فرماندار ویژه میانه به نقش امام راحل و مردم انقلابی ایران در ایجاد حرکت بی نظیر در تاریخ و اینکه توانستد در مقابل نظام دوقطبی دنیا ایستاده و خود را از زیر بار سلطه گری و ظلم های تحمیل شده برهانند اشاره کرده گفت: الگو بودن ما برای کشورهای دیگر و اینکه می توانیم بدون اتکا بر قدرتها در مقابل استکبار جهانی بایستیم دشمن را از ما عاصی نموده است.
وی در پایان افزود: جوانان جامعه از جمله دانشجویان همواره باید با شناخت از استکبار و نحوه تحمیل خواسته های استکبار به دیگر کشورها بر بصیرت خود افزوده و در صحنه های مبارزه با استکبار حضور داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات