فرماندار ویژه میانه: مبارزه با استکبار تعطیل بردار نیستمعاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به استکبار و سلطه جویی و سلطه گری آن و یادآوری یوم الله 13 آبان روز مبارزه با استکبار و نفی سلطه تاکیدکرد: مبارزه با استکبار تعطیل بردار نیست.
حمید شکری در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی آیت الله احمدی میانجی  و آیین زنگ استکبار ستیزی گفت: امام راحل همواره  به دنبال نهادینه کردن و اثبات این بود که کشور ما با سابقه چند هزار ساله در زیر سلطه کشورهای چندصد ساله قرار دارد و این مایه ننگ برای کشور و ملت ماست و توانست این امر را به اثبات رسانده و مردم را آگاه کند.
وی روز یوم الله 13 آبان را نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی ایران خوانده به نقش دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام (ره) در پیروزی انقلاب اشاره کرده گفت: دشمن همواره سعی در سرکوب ندای عدالت خواهانه و آزادی خواهی ملت ایران داشت اما  ملت ما  انقلاب کرده ثابت نمود که حق خواستنی است و باید برای به دست آوردن آن حتی از جان نیز گذشت.
شکری با بیان اینکه استکبار یعنی خودبزرگ بینی و کشوری که خودبزرگ بین باشد منافع خود را به منافع دیگر کشورها ترجیح می دهد افزود: اگر کشور ما به پا نمی خواست و حق خود را طلب نمی کرد برای همیشه زیر تسلط نظام سلطه می ماند.
وی بر آگاهی جوانان در شناخت نقش استکبار و سلطه در جهان با توجه به ناامنی های اطراف منطقه با راه اندازی بحث های نژادی، قومی و مذهبی به خاطر منافع خود گفت: خطر استکبار از بین نرفته و همواره در کمین است  و برای همین ملت ایران از جمله قشر دانشجو و دانش آموزان باید در صحنه های اقتدار و عزت نظام حضور داشته و تا زمانیکه دشمن تن به تسلیم برای رعایت حقوق دیگران نداده کوتاه نیامده و با علم و برنامه رزی درست به راه مبارزه ادامه دهیم.     

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال