فرماندار ویژه میانه: حرکت رو به رشد شرکت آرمان سبب خروج شهرستان میانه از رکود حاکم بر آن خواهد شد


معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: با حرکت رو به رشد و رونق شرکت توسعه و عمران میانه(آرمان) و با اعتبارات تزریقی از سوی دولت شاهد خروج شهرستان از رکود حاکم بر آن خواهیم بود.
حمید شکری در جمع مهندسین شهرستان میانه در راستای راه اندازی شرکت آرمان با اشاره به اینکه در کشور ما برخی از شرکتهای دولتی عهده دار انجام یکسری از امور بوده و با توسعه آنها اکثر پروژه های بزرگ دولتی و غیر دولتی به آنها واگذار می شود و حتی برخی شرکتها آن چنان شهرت یافته اند که بدون مناقصه پروژه ها را گرفته و از امتیازات خاص آن استفاده می کنند.
وی هدف از راه اندازی شرکت آرمان را مشارکت دادن مردم در روند اجرای پروژه های دولتی و سهیم شدن آنها در نفع پروژه ها عنوان کرده افزود: از مردم انتظار می رود به میدان آمده و امور را در دست بگیرند زیرا تجربه های دولتی نیز همراه این شرکتهاست و دولت آمده تا در قالب شرکتهای محلی به ایجاد این شرکتها و فراهم آوردن زمینه تشکیل تعاونیهای توسعه و عمران شهرستان همت گمارد.
شکری به امتیازات بالقوه فراوان دولت در میانه اشاره کرده افزود: در میانه شرکتهای ساختمانی و مهندسی زیادی وجود دارد که با راه اندازی شرکت آرمان و به دست گرفتن کار توسط افراد متخصص و توانمند از نظام مهندسی که سهام شرکت را خریداری می کنند امکان اجرای اکثر پروژه ها فراهم خواهد آمد.
فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: اگر بتوانیم با امتیازات خاص شرکت آرمان، پروژه ها را به مهندسین و متخصصین میانه ای بدهیم مردم نیز از منافع آن بهره مند خواهند شد به شرطی که نیم درصد از جمعیت شهرستان سهام خریداری کنند.
وی با بیان اینکه باید در جامعه ریسک پذیر بود و دولت نیز برای کاهش ریسک امتیازات خاصی را در نظر گرفته است واگذاری بدون مزایده و مناقصه را فرصتی مهم در راستای توسعه و عمران شهرستان عنوان کرده افزود: نباید فرصت سوزی کرد بلکه باید با الگو سازی و برنامه ریزی درست و استفاده از نیروهای متخصص نظام مهندسی که بیشترین کار شرکت مربوط به این افراد خواهد بود برای راه اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران میانه همت کنیم.
شکری در پایان موفقیت یک شرکت را در مدیریت صحیح آن عنوان کرده افزود: اگر هیئت مدیره شرکت از افراد توانمند و متخصص نظام مهندسی که از نظر کارایی و مدیریتی امتحان خود را پس داده انتخاب شوند  به موفقیت دست خواهیم یافت.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال