13 تفاوت بین توپ طلا و جایزه بهترین های فیفا


ساعتی پیش فیفا اسامی 23 بازیکن به عنوان نامزدهای دریافت عنوان بهترین بازیکن سال 2016 را اعلام کرد. 11 روز پیش نیز فرانس فوتبال، اسامی 30 نامزد توپ طلای 2016 را اعلام کرده بود.

امسال دو بازیکن برتر داریم

ساعتی پیش فیفا اسامی 23 بازیکن به عنوان نامزدهای دریافت عنوان بهترین بازیکن سال 2016 را اعلام کرد. 11 روز پیش نیز فرانس فوتبال، اسامی 30 نامزد توپ طلای 2016 را اعلام کرده بود.  فرانس فوتبال توپ طلا را اهدا خواهد کرد و فیفا نیز عنوان جایزه بهترین بازیکن سال را " The Best" گذاشته است.

در تعیین برنده توپ طلا، فقط آرای خبرنگاران ورزشی از 203 کشور مختلف لحاظ می شود؛ ولی در تعیین برنده مرد سال فیفا، مربیان و کاپیتان های تیم های ملی فوتبال به علاوه خبرنگاران و نیز نظرسنجی اینترنتی تعیین کننده خواهد بود.

 

01154805.JPG01154805.JPG

بین 30 نامزد توپ طلای اعلام شده از سوی فرانس فوتبال با 23 بازیکن اعلام شده به عنوان نامزدهای مرد سال فوتبال دنیا از سوی فیفا، 13 اختلاف وجود دارد.

توماس مولر، په په، دیبالا، ایگواین، گودین، اوبامیانگ، لوریس، ویدال، کوکه و روی پاتریسیو در فهرست فیفا حضور ندارند؛ در حالی که اوزیل، سانچس و کانته، در فهرست فرانس فوتبال جایی نداشتند.

 

منبع: ورزش سه

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال