باوفاترین گربه جهان +عکس


ایران مطلب : از وقتی صاحب این گربه فوت کرده، یک سال گذشته است اما او هنوز هم قبر او را ترک نکرده است. «کلی کنینگائو» رهگذر 28 ساله جاوایی اولین نفری بود که متوجه ناله های سوگوارانه گربه شد و سعی کرد با بردنش به خانه به او کمک کند. اما نتوانست، روز بعد دوباره گربه طبق معمول روی قبر صاحب قدیمی خود بود. تنها زمان هایی که گربه آنجا را ترک می کند وقتی است که به خانه فرزندان صاحبش می رود تا به او غذا دهند. غریبه هایی که او را می بینند هم به او غذا می دهند اما او هیچ چیز نمی خواهد و فقط روی زمین غلت می زند و هر شب کنار قبر صاحبش می خوابد. او آنجا می خوابد و میومیو می کند، دیدن این صحنه واقعا غم انگیز است. این نشان می دهد که حیوانات چقدر به صاحبان خود نزدیک هستند.کارشناسان حیوانات می گویند اگرچه گربه ها به نظر سرد و کناره گیر می رسند، اما بعد از مرگ صاحب خود واقعا اندوهگین می شوند. گربه ها می توانند مضطرب شوند، علاقه خود را به دنیای بیرون از دست بدهند و بی شباهت به چیزی بشوند که قبلا بودند. درموارد شدیدتر، باید به دامپزشک مراجعه و داروهای ضداضطراب مصرف کنند.
[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال