فتنه گری در قلب استانداری البرز/ امام جمعه کرج: انقلابیون به فتنه‌گران اجازه جولان در البرز را نخواهند داد/ سردار حسینی: چرا هر وقت ندایی بر علیه انقلاب بلند می‌شود از سوی استانداری است؟/ نماینده کرج: مدعی العموم برخورد کند + واکنش دانشجویان


گروه استان ها- رجانیوز: طی سه سال اخیر بازگشت مدافعین و یا حتی عناصر میدانی فتنه در مسئولیت‌های مهم دولتی موجی از نگرانی‌ها را در سطح کشور در پی داشته است.


این در حالیست که علاوه بر تهران در شهرهای مهم کشور نیز برنامه‌ریزی‌های دقیقی برای بازگشت عناصر فتنه صورت گرفته که در آستانه پایان دولت یازدهم می توان شبکه قابل تاملی از عناصر مدافع و یا میدانی فتنه را در سرتاسر کشور شناسایی کرد که اینک در مدیریت‌های مختلف ملی و استانی، مشغول نقش آفرینی هستند.


اما در نزدیکی پایتخت و به خصوص در استان البرز، برخی فعالیت‌های فتنه گران چشم گیرتر بوده است. این فعالیت‌ها به نحوی است که برخی ناظرین سیاسی معتقدند که جریان فتنه در استان البرز به صورت ویژه فعال بوده و از این استان به عنوان حیات خلوت برای  گسترش فعالیت سیاسی و شبکه‌سازی استفاده می‌کند.


حمایت از سران فتنه در حضور مقامات استانداری البرز و وزارت کشور

 

 

با این وجود، در روزهای گذشته نشست فصلی احزاب و گروه های سیاسی استان البرز با حضور مدیر کل سیاسی وزارت کشور و جمعی از مسئولین استانداری البرز در محل سالن شهدای دولت این استانداری در حالی برگزار شد که  نه تنها از گروه های اصولگرا نمایندگانی در آن حضور نداشتند که بلکه حمایت ازیکی از سران فتنه در این نشست با اعتراضات جدی در این استان روبه رو شده است.


بر پایه گزارش، پایگاه خبری و تحلیلی «تیتر1»،  در میان شرکت کنندگانی که در جلسه مذکور صحبت کردند صحبت های چالشی نماینده حزب اعتماد ملی بسیار قابل تامل بود، ایشان ضمن دفاع از حزب مطبوع خود دفاع تمام قدی از یکی از سران فتنه که امروز در حصر به سر می برد کرد؛ و ادامه داد حزب اعتماد ملی با رهبری وی شکل گرفت و با تمام توان مسیر خود را ادامه خواهد داد و امیدوار است که به زودی شرایطی برای آزادی آنها فراهم شود!!

 

نماینده حزب اعتماد ملی در ادامه درخواست کرد که هرچه سریع تر رفع حصر از سران فتنه صورت گیرد تا برای آزادی آنها شادی کنیم. گفتنی است وی با صفت «بزرگوار» یاد کرد که با تشویق برخی از حضار روبه‌رو شد.


این سخنان در حالی گفته می شد که مدیرکل سیاسی وزارت کشور، معاون سیاسی امنیتی استاتداری البرز، دو تن از فرمانداران البرز و جمعی از مسئولین اجرایی حضور داشتند و حتی با تشویق جمعی از طرفداران آنها نیز مواجه شد و هیچ کدام از مسئولین در سخنان خود عکس العملی نسبت به آن نداشتند.


این تحرکات در مجموعه دولت که باید موضع بی طرفی نسبت به همه جریان های سیاسی داشته باشد و از طرفی پایبند به منافع ملی کشور باشد بسیار قابل تامل است،

 

چرا در حضور مسئولین استانداری البرز و در جلسه ای که آنها ترتیب می دهند از سران فتنه ای که آن خسارت را به کشور وارد کرد دفاع می شود و مسئولین هیچ موضعی نمی گیرند و حتی سکوت قابل تاملی نیز می کنند؟


امام جمعه کرج: لزوم برخورد جدی استاندار با مسئول خاطی/ انقلابیون به فتنه‌گران اجازه جولان در البرز را نخواهند داد


آیت الله حسینی همدانی، در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج، عده ای در استان البرز مطالب رهبر معظم انقلاب را نادیده گرفته و در محلی دولتی نام فتنه گران را برده و کف و سوت می زنند! استاندار البرز به واسطه سفر ریاست جمهور در استان حاضر نبودند و عذرشان پذیرفته است اما چرا مدیران دیگر جلوگیری نکردند؟

 

 

آیت الله حسینی همدانی ادامه داد: مردم انقلابی و حزب الله از استاندار البرز می خواهند ضمن تبری از عمل انجام شده با مسئولی که در جلسه بوده است و موضوع را تمسخر و تاکید کرده و البته بار اولش نبوده و قبلا نیز از بنده تذکر گرفته است برخورد جدی کنند.


خظیب جمعه کرج در خاتمه خاطر نشان داشت: فتنه گران، فتنه دوستان و حامیان فتنه در استان البرز بدانند برای آخرین بار اعلام می کنم که امت حزب الله و انقلابی و دغدغه مندان نظام و ارزش های اسلامی و الهی در این استان اجازه جولان به آنها نخواهند داد و اگر موردی دیده شود دنیای شما را بر سرتان خراب خواهند کرد چرا که حزب الله بیدار است و فتنه گران نباید از نجابت مردم سو استفاده کنند.


سردار حسینی: چرا باید از یک فتنه گر دفاع شود و بقیه سکوت کنند؟/ این سکوت نشان دهنده بی غیرتی است


سردار علی استاد حسینی با اشاره به جلسه اخیر استانداری البرز که در آن از یکی از سران فتنه حمایت شده بود گفت: چرا هر وقت ندایی بر علیه انقلاب و ارزشهای اسلامی بلند می شود از سوی استانداری است؟

 

 

سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در گفت و گو با خبرنگار "تیتر1" با اشاره به جلسه اخیر معاونت سیاسی استانداری البرز که در آن از یکی از سران فتنه حمایت شده بود، گفت: خط قرمز نظام فتنه و فتنه گران هستند، و اینها همپای دشمن صهیونیستی و آمریکایی و همه ضد انقلاب ها نظام را تا مرز سقوط پیش بردند و هیچ وقت اظهار ندامت و پشیمانی نکردند؛ اینها با آب زمزم هم پاک نمی شوند و متاسفانه توبه و استغفار هم نکردند.


فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به این نکته که مشروعیت مسئولین از امضای رهبری پای حکم آنها است افزود: چرا باید از یک فتنه گر دفاع شود و بقیه سکوت کنند؟ این سکوت نشان دهنده بی غیرتی است، اگر یک کسی غیرت می داشت اعتراض می کرد و می گفت این فتنه گران در سال 88 بزرگترین ضربه را به نظام وارد کردند.

استاد حسینی با انتقاد از عملکرد استانداری البرز اظهار داشت: چرا هر وقت ندایی بلند می شود بر علیه انقلاب و ارزشهای اسلامی از سوی استانداری است، مسئولین استانداری باید در این موارد موضع گیری کنند و نظر خود را نسبت به این افراد مشخص کنند، نگویند یک اتفاقی افتاد و یک کسی چیزی گفت و آن را بزرگ نکنیم.

وی در ادامه افزود: ما انزجار خود را از این مواضع اعلام می کنیم و انتظار داریم مسئولین استانداری هر کدام به نحوی این مسئله را جبران کنند و اگر چنان چه موضع گیری نکنند نشان دهنده تایید این مسئله است و آن وقت امت حزب الله تکلیف خود را انجام خواهد داد؛ آقای استاندار هم باید موضع خودش را مشخص کند، حداقل این بود که سخن گوی استانداری و یا دفتر استاندار و روابط عمومی اعلام می کردند که این موضع ما نیست، اگر استاندار موضع خود را مشخص نکند مردم نسبت به ایشان دید مثبت شان را از دست خواهند داد.

فرمانده سپاه استان البرز در مورد احزاب و تشکل های حاضر در این جلسه تاکید کرد: اعضای دعوت شده در این جلسه نشان می دهد که مسئولین استانداری بی طرف نیستند و دارای یک موضع مشخص هستند؛ معنا ندارد که حامی یک جریان باشند و افرادی دعوت شوند از یک جناح خاص از آنها حمایت شود، اینها نشان دهنده عدم بی طرفی مسئولین حاکم بر استانداری است.

استاد حسینی در پاسخ به این سوال که برگزاری این جلسات در ماه های پایانی دولت چه مفهومی دارد؟ گفت: اگر زیاد بد بینانه نگاه نکنیم، باید بگوییم این ها، کارهای انتخاباتی است و از هم اکنون به دنبال طرفدار جمع کردند در انتخابات سال آینده هستند.

نماینده کرج: مدعی‌العموم و دادگاه انقلاب برخورد کند

نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به اتفاقات رخ‌داده در جلسه احزاب استانداری البرز با بیان اینکه به نظر من مدعی‌العموم باید در این باره ورود و برخورد کند، گفت: استاندار و معاونین وی باید جلوی این کار را گرفته و در مورد این اتفاق واکنش نشان می‌دادند.

 


عزیز اکبریان در مورد مطرح شدن موضوع آرزوی آزادی یکی از سران فتنه در جلسه احزاب در استانداری البرز اظهار داشت: فتنه خط قرمز ماست و در این مورد تعارفی با کسی نداریم.

وی افزود: استاندار و معاونین وی باید جلوی این کار را گرفته و در مورد این اتفاق واکنش نشان می‌دادند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سران فتنه با تمام توان در مقابل نظام ایستادند.

وی با بیان اینکه این افراد انقلاب را به چالش کشیدند، تصریح کرد: باید حداقل بعد از جلسه با فردی که آن موارد را در مورد یکی از سران فتنه مطرح کرد برخورد می‌شد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید اجازه داد چنین مسائلی مطرح شود، گفت: به نظر من دادگاه انقلاب و مدعی‌العموم باید در این باره ورود و با این موضوع برخورد کند.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی: قوه قضاییه با گوینده برخورد کند/

این اظهارات مقدمه تحرکات تازه جریان فتنه در البرز است


 شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز بیانیه درباره هنجارشکنی اخیر در نشست فصلی احزاب استان صادر کرد، متن بیانیه به شرح زیر است؛

متاسفانه در نشست فصلی احزاب استان البرز که روز سه شنبه 11 آبان 1395 در حضور محمدامین رضازاده (مدیرکل سیاسی وزارت کشور) و فتح الله حقیقی (معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز) برگزار شد، یکی از حاضران منتسب به جریان خاص، با استفاده از تریبون استانداری از یکی سران فتنه با عنوان «بزرگوار» یاد کرده که با تشویق برخی از حاضران روبه‌رو شده است.

 

در این راستا، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز نکاتی را به شرح ذیل بیان می کند:

1. این گونه بی پروا سخن گفتن و نادیده گرفتن مرزبندی های بنیادین نیروهای انقلاب و جریان فتنه، مقدمه تحرکات تازه جریان فتنه در استان البرز است که هوشیاری و اقدام بهنگام امت حزب الله به ویژه جنبش دانشجویی را طلب می کند.

2. سکوت عجیب و معنادار مسئولان اجرایی و سیاسی حاضر در جلسه، بسیار آزار دهنده تر از هنجارشکنی رخ داده در سالن جلسات استانداری البرز است که عنوان «شهدای دولت» را یدک می کشد. ای کاش دست کم به نام مقدس آن سالن جلسات، احترام  گذاشته می شد و به گوینده آن سخنان، اعتراضی یا تذکری ولو کوچک انجام  می گرفت.

3. سردار گرامی برادر علی استادحسینی فرمانده محترم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، نخستین چهره انقلابی بود که به وقوع چنین بدعتی در استانداری اعتراض کرد. جا دارد که از این سردار بیدار سپاه اسلام سپاسگزاری کنیم که با نهیب صریح و بصیرت بخش خود، در مقابل این هنجارشکنی سیاسی شجاعانه ایستادند.

4. از دستگاه های نظارتی به ویژه قوه محترم قضاییه انتظار می رود که با ابطال مجوز آن تشکل سیاسی، با گوینده آن سخنان هنجارشکن هم برخورد قانونی شود.

فاعتبروا یا اولی الابصار

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز
 

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال