سونی ناشر NiOh خواهد بود؛ اعلام جزییات بهبود‌های بازی در پلی استیشن 4 پرو


هرچند Nioh، ساخته استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) همچنان برای انتشار در اوایل سال ۲۰۱۷ مراحل توسعه‌ را سپری می‌کند،‌ با این حال، اکنون اطلاعات جدیدی از ناشر این بازی نقش آفرینی منتشر شده است. طبق اعلان انجام شده برروی وبلاگ پلی‌استیشن، سونی اینتراکتیو اینترتینمنت‌ (Sony Interactive Entertainment) وظیفه‌ی انتشار بازی را در اروپا، ایالات متحده و آسیا برعهده خواهد داشت.

در کنار اعلان ناشر بودن سونی، جزئیات بهبودهای بازی برروی پلی استیشن 4 پرو نیز منتشر شده است. سونی در پست ارسال شده برروی وبلاگ پلی استیشن در این رابطه گفت:

با یک بازی به مهیجی Nioh، می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما امکان دستکاری در تنظیمات بازی را با توجه به سبک بازی خود داشته باشید، خواه در رابطه با افزایش نرخ فریم یا افزایش رزولوشن.

در ادامه می‌توانید تنظیمات بازی را جهت تغییر در ویژگی بصری و نرخ فریم بازی مطالعه کنید. این تنظیمات به شیوه‌های مختلف برروی هر دو کنسول پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 4 پرو در دسترس خواهد بود:

پلی‌استیشن 4، گزینه یک: Movie Modeاین حالت بیشتر برروی رزولوشن نسبت به نرخ فریم تمرکز دارد،‌ ارائه رزولوشن‌ بالا و زیبا به همراه نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه (30fps) ثابت

پلی‌استیشن 4، گزینه دو: Action Modeاین حالت برروی نرخ فریم تاکید دارد، ارائه نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه (60fps)

 پلی‌استیشن 4، گزینه سه: Movie Mode (با نرخ فریم متغیر)در نهایت،‌ این گزینه گرافیک‌هایی با رزولوشن بالا را به همراه نرخ فریم متغیر را بالاتر از ۳۰ فریم بر ثانیه ممکن می‌کند.

پلی‌استیشن 4 پرو، نمایش HD. گزینه یک:‌ Movie Modeثابت برروی رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ با anti-aliasing کیفیت بالا در ۳۰ فریم بر ثانیه

پلی‌استیشن 4 پرو، نمایش HD، گزینه دو: Action Modeثابت برروی رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ در ۶۰ فریم بر ثانیه

پلی‌استیشن 4 پرو، نمایش 4K، گزینه یک: Movie Modeثابت برروی رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ در ۳۰ فریم بر ثانیه

پلی‌استیشن 4 پرو، نمایش 4K، گزینه یک: Action Modeثابت برروی رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ در ۶۰ فریم بر ثانیه

 بازی Nioh در تاریخ ۹ فوریه (۲۱ بهمن)‌به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال