دخترم را خواباندم اما زمانی که برگشتم صحنه تلخی را دیدم


دخترم را خواباندم اما زمانی که برگشتم صحنه تلخی را دیدم

تجاوز به دختر بچه,تجاوز در امریکا

مادر یک دختر ۹ ساله که برای مصرف شیشه به منزل دوستش رفته بود دخترش را در خواب در اتاقی دیگر تنها گذاشت تا مورد تجاوز ۴ نفر مرد شرور قرار گیرد.

تجاوز به یک دختر ۹ ساله در آمریکا

در شهر یوتای آمریکا ۴ مرد به جرم شرارت و تجاوز به یک دختر ۹ ساله در حالی‌که مادرش در گاراژ خانه مشغول مصرف مواد مخدر شیشه بود، به زندان محکوم شدند. دختر ۹ ساله به همراه مادرش به منزلی رفتند تا با زنی که مادرش با وی در زندان آشنا شده بود ملاقات کنند. مادر دخترش را در اتاقی دیگر روی کاناپه خواباند و با دوستش برای مصرف شیشه به گاراژ منزل رفتند.

وقتی که مادر به اتاق برگشت دید که دخترش در‌حالی‌که لباس‌هایش وضعیتی نامرتب دارد روی کاناپه نشسته و بسیار ناراحت و آشفته است، دختر به مادرش گفت که ۴ نفر مرد در داخل خانه‌ او را به زور به اتاق خواب منزل برده و به‌صورت وحشیانه‌ای به او تجاوز کرده‌اند.

دختر به مادرش گفت که یکی از متجاوزان او را تهدید کرده است که اگر در مورد اتفاقی که در آن منزل برایش افتاده به کسی چیزی بگوید،‌ او را خواهد کشت.

دخترم را خواباندم اما زمانی که برگشتم صحنه تلخی را دیدم

مادر بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش داد و دختر یکی از ۴ شرور متجاوز را به نام«لارسون جیمز ران دیو» ۳۶ ساله از روی عکسش شناسایی و پلیس او را بازداشت کرد.

ران دیو در بازجویی اولیه به پلیس گفت که ۳ مرد شرور دیگر به همراه دوست مادر دختر ۹ ساله جهت انجام کارهای شخصی به شهر «مونتانا» سفر کرده‌اند و او نمی‌داند که چه زمانی به یوتا بازمی‌گردند.

بر اساس گزارش کلانتر «یونیتا کانتی»، ۳ مرد متجاوز دیگر به نام‌های «جوزیا ران دیو» ۲۰ ساله،‌«جری فتایپ» ۲۹ ساله و «رندال فلتایپ» ۲۶ ساله دستگیر شدند.

پلیس پس از اخذ حکم بازرسی محل وقوع جرم، به بازرسی منزل متهمان پرداخت مدارک جرم را از اتاق خواب خانه به اضافه مواد مخدر ماری‌جوانا و شیشه کشف و ضبط کرد.

اگرچه متهم اصلی پرونده لارسون ران‌دو حاضر شد با پلیس همکاری کند ما با رد اتهامات وارده به خودش گفت که او در ارتکاب این جرم نقشی نداشته است.

هر ۴ مرد مجرم به اتهام شرارت و تجاوز به عنف از نوع درجه ۱ به زندان محکوم و به زندان «یونیتا کانتی» منتقل شدند.

دفتر کلانتر یونیتا کانتی به رسانه ها گفت که سرپرستی دختر ۹ ساله از مادرش گرفته شده و پس از این تحت حمایت و سرپرستی ایالتی قرار دارد.

جام جم

وبگردی:


[ منبع این خبر سایت فانیگما می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال