زنده گرفتن یک قلاده گرگ در منزل مسکونی + تصاویر


زنده گرفتن یک قلاده گرگ در منزل مسکونی + تصاویر

زنده‌گیری “گرگ” در یک منزل مسکونی

رییس اداره حفاظت محیط زیست دشت‌آزادگان از زنده‌گیری و رهاسازی یک قلاده گرگ توسط ماموران یگان محیط زیست خبر داد.
 

به گزارش مجله مراحم به نقل از ایسنا، مهرشاد احمدوندی اظهار کرد: پس از اطلاع‌رسانی توسط ماموران اداره آتشنشانی مبنی بر حضور یک قلاده گرگ در منطقه‌ای مسکونی در شهر سوسنگرد، ماموران یگان حفاظت محیط زیست دشت‌آزادگان به محل مورد گزارش مراجعه و مشاهده کردند یک قلاده گرگ به حیاط منزلی مسکونی وارد شده و در سرویس بهداشتی منزل پناه گرفته است.

 

زنده گرفتن یک قلاده گرگ در منزل مسکونی + تصاویرزنده گرفتن یک قلاده گرگ در منزل مسکونی + تصاویر

وی ادامه داد: علی‌رغم زخمی شدن حیوان تا رسیدن نیروهای محیط زیست، با تلاش خوب ماموران و کارشناس محیط زیست دشت‌آزادگان، این قلاده گرگ زنده‌گیری و پس از اطمینان از سلامت حیوان در طبیعت رهاسازی شد.

زنده گرفتن یک قلاده گرگ در منزل مسکونی + تصاویرزنده گرفتن یک قلاده گرگ در منزل مسکونی + تصاویر

احمدوندی افزود: این گرگ از زیستگاه‌های اطراف سوسنگرد وارد این منزل مسکونی شده بود و صاحب منزل که شهروندی دوستدار محیط زیست بوده، با جلوگیری از تلف کردن حیوان، از سایر ارگان‌ها تقاضای کمک جهت زنده‌گیری حیوان تقاضای کمک کرد و به دلیل این اقدام، از این شهروند نمونه تقدیر و تشکر می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات