یکی از حامیان ترامپ، سخنرانی اوباما را مختل کرد


جلسه سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در حمایت از هیلاری کلینتون برای لحظاتی مختل شد.
 
باراک اوباما که  در حمایت از هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در شهر فایت ویل در ایالت کارولینای شمالی مشغول سخنرانی بود، از حامیان حزب دموکرات ،که هنگام سخنرانی اوباما به یکی از حامیان دونالد ترامپ در  مراسم به شدت واکنش نشان داده بودند، انتقاد کرد.
 
وقتی باراک اوباما روز جمعه مشغول سخنرانی بود فردی کاغذنوشته‌ای در دست گرفته و بارها در حمایت از دونالد ترامپ شعار داد.
 
وقتی این اتفاق رخ داد جمعیت به صورت هیجانی به این فرد که در شکل و شمایل نظامیان بود، واکنش نشان داد. حتی یکی از حامیان هیلاری کلینتون به سمت طرفدار ترامپ رفت تا او را ساکت کند.
 
در این لحظه اوباما از جمعیت خواست ساکت بنشینند.
 
اوباما خطاب به حامیان دمکرات‌ها گفت این تظاهر کننده معترض هیچ‌کاری نمی‌کند و مایه نگرانی نیست.
 
وی گفت اگر دموکرات‌ها تمرکز خود را از دست بدهند، در روز انتخابات دچار مشکل خواهند شد.
 
رئیس جمهور آمریکا گفت: دونالد ترامپ به طرزی منحصر بفرد برای رئیس جمهور شدن صلاحیت ندارد. وی از خلق و خوی مناسب برای تبدیل شدن به فرمانده کل برخوردار نیست . گوش کنید! اگر شما قصد دارید که ارتش ما همچنان بزرگترین نیروی جنگی جهان باشد و اگر می خواهید آمریکا قوی و محافظت شده باقی بماند، در این صورت ما نمی توانیم کسی را به عنوان فرمانده کل داشته باشیم که با شکنجه کردن افراد موافق باشد و کسی باشد که می گوید باید همه ادیان را از(ورود به) کشور منع کنیم . ما نمی توانیم کسی را به عنوان فرمانده کل داشته باشیم که به زندانیان جنگی توهین می کند.
 
درحالیکه اوباما مشغول سخنرانی بود جمعیت حاضر ، یکی از معترضان را هو کردند که صدای شان شنیده می شود،
 
رئیس جمهور آمریکابه مخاطبانش گفت: من ازشما می خواهم که تمرکز خود را از دست ندهید . شما الان تمرکز ندارید. به حرف من گوش کنید. تمامش کنید! همه بنشیند و برای یک لحظه ساکت باشند. گوش کنید. من جدی می گویم گوش کنید. شما اینجا یک فرد مسن را دارید که از نامزد خود حمایت می کند، او کاری نمی کند، شما نباید نگرانش باشید. اول از همه صبر داشته باشید. 
 
اوباما گفت: از شما می خواهم که توجه کنید چون اگر ما تمرکز خود را از دست دهیم ممکن است دچار مشکل شویم. این چیزی است که اکنون اتفاق افتاده است . در این فصل انتخاباتی ما به دلایل مختلف تحریک پذیر شده ایم و این ضرورت ندارد. آرام و آسوده باشید.
 

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال