جزئیات جدید از حادثه درمانگاه تهرانپارس از زبان رئیس کلانتری منطقه/ اختلاف ملکی ۱۰ ساله زمینه‌ساز حادثه شد


 افراد ناشناس با حمله به درمانگاه خیریه شهید موسوی (مسجدالاقصی ) تهران پارس به ضرب و شتم بیماران و پرسنل پرداختند و موجب رعب و وحشت شدند. مهاجمان ضمن تخریب اموال درمانگاه، اموال شخصی بیماران و پرسنل را نیز مورد دستبرد قرار دادند.این حادثه بامداد جمعه اتفاق افتاد.

 

رئیس کلانتری تهرانپارس با اشاره به جزئیات حادثه ضرب و شتم بیمار، حمله اراذل اوباش و غارت اموال در درمانگاه مسجد الاقصی تهرانپارس گفت: اختلاف ملکی ۱۰ ساله زمینه‌ساز یک درگیری جزئی در این مکان بوده است.
 
سرهنگ ضرغام امیری رئیس کلانتری تهرانپارس در گفت‌وگو با فارس در مورد انتشار خبری مبنی بر حمله اراذل اوباش به درمانگاه مسجد الاقصی تهرانپارس اظهارداشت: خبر منتشر شده در مورد درگیری، حمله اراذل اوباش، غارت اموال و ضرب و شتم بیمار در این درمانگاه آنگونه که منتشر شده است صحت ندارد.
 
رئیس کلانتری تهرانپارس به تشریح جزئیات درگیری صورت گرفته در این درمانگاه پرداخت و گفت: از 10 سال گذشته بین اداره اوقاف و هیأت امناء از یک سو و فردی به نام آقای موسوی که ادعای تولیت درمانگاه را دارد از سوی دیگر اختلاف ملکی وجود دارد که این مسئله پرونده‌ای دارد که در حال رسیدگی است.
 
سرهنگ امیری با بیان این مطلب که درمانگاه در طبقه بالای مسجد فوق قرار دارد، گفت: آقای موسوی که ادعای تولیت دارد بدون هماهنگی هیأت امنای مسجد پزشکی را در این درمانگاه مستقر کرد که هیأت امنا برای اعتراض به آنجا مراجعه کردند و یک درگیری جزئی در آنجا صورت گرفت و اصلاً بیماری در آن درمانگاه وجود نداشت که مورد ضرب و شتم قرار بگیرد.
 
این مقام ارشد کلانتری تهرانپارس با تاکید بر این مطلب که پرونده این اختلاف ملکی در جریان است، اعلام کرد: دو طرف درگیر، غارت اموال، حمله اراذل اوباش را تکذیب کردند و هم‌اکنون پرونده در کلانتری تهرانپارس نیز در حال بررسی است.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات