طنز؛ تنه فنی


طنز


خطبه کاملاً خودجوش

ابوبکر البغدادی

اخیراً ابوبکر البغدادی در موصل خطبه‌ای 32 دقیقه‌ای ایراد کرده که قسمت‌هایی از آن در خبرگزاری‌ها منتشر شد ولی قسمت‌هایی از آن هم به‌دلیل آنچه دلایل امنیتی، زیستی  ومحیطی اعلام شد، منتشر نشد! اما خوشبختانه با توجه به اینکه ستون طنز روزنامه ایران همه جا آشنا و ارتباط دارد توانست ارتباطی با عناصر نفوذی خود در داعش و  موصل برقرار کرده و بخش‌های پخش نشده و حتی تحریف شده این خطبه 32 دقیقه‌ای را به دست آورد.
 
منبع ما تأکید کرد که خود ابوبکر بغدادی هم علاقه ویژه‌ای به ستون طنز روزنامه ایران نشان می‌دهد و علاقه ویژه تری نسبت به سر بچه‌های ستون طنز از خود بروز می‌دهد و دوست دارد در کلکسیون سری که دارد، سر ما را هم (با لبخند ما) داشته باشد که بزودی این آرزوی سخیف و جلف را با خود به دیار باقی و احتمالاً موتورخانه جهنم (به قول شادروان دانته درکتاب کمدی الهی طبقه دهم دوزخ) خواهد برد. بغدادی در بخش‌هایی از این خطبه توپ، دستور حمله به برخی کشورها را صادر کرده که البته کلیت آن را رسانه‌ها منتشر کردند اما در بخش‌های منتشر نشده بغدادی گفته: «یاران من! به عربستان و ترکیه حمله کنید اما مواظب باشید به مسئولان محترم آسیبی نرسد. این از طبع لطیف ما به دور است که بگذاریم خون از دماغ مسئول محترمی به پایین بجهد.»

بغدادی در جای دیگری در خطبه خود می‌گوید: «در سرزمین کفار آشوب برپا کنید و از خونشان رود‌ها جاری سازید تا هر که در کنار شهرهای کفار قدم می‌زند فکر کند در کنار آب‌های خروشان جاده چالوس قدم زده. وامصیبتا که با محیط زیست جاده چالوس چه می‌کنند مردم و رستوران‌های بین راهی!» در این خطبه معلوم نیست که البغدادی ناکس، جاده چالوس را از کجا می‌شناسد؟! ضمن اینکه از نظر روانشناسی نشان می‌دهد که این جانی بالفطره تا آنجایی علاقه به جاده چالوس دارد که دغدغه محیط زیست آن جاده محترم را نیز پیدا کرده و این نشان می‌دهد که انسان موجود غریبی است. یاد فیلم لئون (حرفه‌ای) افتادم. زنده یاد لئون یک تروریست حرفه‌ای بود و فرت و فرت آدم می‌کشت (مثل آب خوردن)، در عین حال یک گیاه آپارتمانی هم داشت  که به آن می‌رسید و حتی به ناتالی پورتمن که کودکی بیش نبود وصیت کرد بعد از من جون تو و جون این گیاه! البته البغدادی کجا و لئون عزیز کجا!

ضمناً البغدادی در این خطبه کاملاً خودجوش به‌صورت خودجوش (و بخارپز) گفته که اگه موصل رو از دست دادیم بچه‌ها جمع شین فرتی بچپین تو لیبی و سوریه. اصلاً هم ما نفهمیدیم که این برنامه بعدی سازندگان داعشه!

 خود زنده یاد ابوبکر البغدادی هم که اگه زنده باشه فرتی توسط سازندگانش به موتورخونه جهنم، بخش زغال‌های پراکنده جهت بریان کردن منتقل میشه.

منبع :روزنامه ایران

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال