قطعه ای که در آیفون قابل تعویض نیست


به گزارش صبحانه،بهتر است از همین آغاز به شما بگویم که دکمه هوم گوشی هایی که حسگر اثر انگشت دارند قابل تعویض نیست و در صورتی این قطعه گوشی شما دچار مشکل شود دیگر قابل تعویض نیست اما دلیل این امر چیست و چرا دکمه Home آیفون را نمی توان در صورت بروز مشکل تعویض کرد؟

دلیل عدم تعویض دکمه Home آیفون امنیتی است و به این دلیل که کسی به اطلاعات شما دسترسی نداشته باشد دکمه Home آیفون قابل تعویض نیست چرا که در صورتی این قطعه تعویض شود باز هم حسگر اثر انگشت دستگاه کار نخواهد کرد.این موضوع نگهداری شما از این قطعه را مهم تر می کند چرا که با وجود تست های سخت افزاری زیادی که اپل بر روی این قطعه انجام داده است باز هم طرز استفاده شما از این دکمه بسیار مهم است.

خراب شدن دکمه Home آیفون دلایل مختلفی می تواند داشته باشد اما رطوبت و آب خوردگی را می توان مهمترین دلیل خراب شدن این دکمه دانست البته در بعضی از زمان ها نفوذ گرد و غبار به پشت این دکمه باعث سفت شدن و عدم کارکرد مناسب این دکمه می شود که در این مواقع با باز شدن دستگاه پشت آن قابل تمیز شدن است.

این موضوع که اپل چگونه قابلیت تعویض این دکمه را بسته است حتما فکر شما هم درگیر کرده است اما به نظر میرسه حسگر انگشت هر دستگاه توسط یک سریال توسط برد دستگاه شناسایی می شود و در صورت تعویض آن برد دستگاه سریال دکمه هوم جدید را شناسایی نخواهد کرد.

در پایان باید گفت که اپل در جوانب امنیتی فکر همه جاشو کرده و امکان تعویض این قطعه کوچک را بسته است تا دیگران تنوانند با تعویض آن به اطلاعات دستگاه دسترسی داشته باشند.

منبع : وب سایت بروزرسانی

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال