زیدان: مخلوط های من سیاسی نیستند


زیدان: ترکیب های من سیاسی نیستند

پس از اینکه زیدان، موراتا را همراه با مثلث BBC برابر لژیا به میدان فرستاد، بسیاری این مساله را به فشارهای موجود روی سرمربی رئال نسبت دادند.

عکس شماره ۱ ⇩
عکس زیدان: ترکیب های من سیاسی نیستند

به گزارش “ورزش سه”، رئال با ۴ مهاجم و با ترکیب ۴-۲-۴ برابر لژیا قرار گرفت و با وجود اینکه ابتدا ۲-۰ پیش افتاد؛ اما در انتها به زحمت و با گل دقیقه ۸۶ کوواچیچ توانست با یک امتیاز، زمین بازی را ترک کند(۳-۳).

چند هفته ای است که به دلیل درخشش موراتا و افت بنزما، رسانه های اسپانیایی، زیدان را تحت فشار گذاشته اند که از موراتا به جای بنزما در ترکیب ثابت استفاده کند و پس از اینکه زیزو، موراتا را همراه بیل، بنزما و رونالدو از ابتدا برابر لژیا به میدان فرستاد، این تصمیم او، نشانه ای دال بر عقب نشینی وی نسبت به فشارها عنوان شد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس زیدان: ترکیب های من سیاسی نیستند

زیدان در نشست خبری بازی با لگانس و در پاسخ به سوالی در همین رابطه گفت:« هر کسی می تواند نظر خودش را داشته باشد. چیزی که من می دانم این است که ترکیب رئال را سیاسی و برای رضایت یک یا چند بازیکن انتخاب نمی کنم.

خودم بازیکن بوده ام و می دانم که نمی شود همه بازیکنان یک تیم را راضی نگاه داشت. یکی ۱۰ بازی انجام می دهد و خوشحال است و دیگری کمتر که طبیعی است ناراضی باشد.

برابر لژیا، موراتا را با BBC به میدان فرستادم و اگر بازهم فکر کنم نیاز است از چنین ترکیب استفاده کنم، این کار را انجام خواهم داد.

برایم مهم نیست در مورد من چه فکر می کنند و تنها روی کارم تمرکز دارم. خیلی دوست داشتم تمام ۹۰ دقیقه بازی با لژیا را خوب بازی کنیم تا هواداران ببینند که قادریم در یک بازی، ۹۰ دقیقه خوب ظاهر شویم. نمی توانم انتقادات را کنترل کنم؛ پس تمرکزم را روی کار خودم می گذارم.»

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد

گردآورنده: آراسته ر.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای صبا نکهتی از کوی فلانی به من آر
««« »»»
زار و بيمار غمم راحت جانی به من آر

زیدان: مخلوط های من سیاسی نیستند

TT / 88 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات