رحیم صفوی: در جنگ سوریه و عراق غافلگیر شدیم


 سردار یحیی رحیم صفوی صبح روز شنبه طی سخنانی در «همایش سراسری الگوهای فرماندهی و مدیریتی سردار شهید حسین همدانی» با اشاره به تقسیم‌بندی فرماندهان نظامی در کشور، اظعار کرد: ما فرماندهان را به سه دسته تقسیم می‌کنیم؛ راهبردی، عملیاتی و تاکتیکی که راهبردی‌ها آن‌هایی هستند که ماموریت دارند جمهوری اسلامی را در مقیاس جهانی حراست کنند. عملیاتی‌ها کسانی هستند که در سطح قاره‌ای و منطقه‌ای عمل می‌کنند و در نهایت تاکتیکی‌ها کسانی هستند که در سطح ملی و در چارچوب تیپ‌ها و لشگرها عمل می‌کنند.

وی افزود: یک فرمانده راهبردی اول باید دشمن و اهدافش را بشناسد، همان‌طور که شهید همدانی ماهیت جنگ سوریه را می‌شناخت و می‌دانست که این جنگ، یک جنگ نیابتی است و داعش و جبهه النصره ارتش سری سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل است که امروز به جان مسلمانان افتاده‌اند.

وی تاکید کرد: واقعیت این است که ما در جنگ هشت ساله خودمان و در جنگ سوریه و عراق غافلگیر شدیم.

ایسنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال