سازمان کشتیرانی استخدام می کند


 کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به منظور استخدام افسر دریایی در کشتی های ناوگان کشتیرانی ج.ا.ا  به مدت دو هفته،از 15 آذر تا پایان ماه دانشجو می پذیرد.

شرایط عمومی:

1-1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

2-1- جنسیت: مذکر

3-1- متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

4-1- عدم اعتیاد به مواد مخدر طبق تایید مراجع ذیصلاح

5-1- عدم اشتهار به فساد و تجاهر به فسق.

6-1- نداشتن سوء‌ پیشینه به تایید مراجع ذیربط.

7-1- دید چشم 10/10 (بدون عینک) و نداشتن کور رنگی

8-1- حداقل قد 170 سانتیمتر

9-1- فقط افرادی می توانند ثبت نام کنند که:

دارای کارنامه شرکت در  کنکور سراسری سال 1393 یا 1394 باشند.
  دوره خدمت نظام وظیفه را انجام نداده اند (مشمولین وظیفه بدون مهر غیبت)
 افرادی که بواسطه قبولی در دانشگاه طی سال 1393 یا 1394 از معافیت تحصیلی برخوردار هستند.

 توجه: افراد با معافیت تحصیلی باید در ردیف 10 صفحه ثبت نام  و مقابل عبارت   "" تاریخ اعزام به خدمت "" به ترتیب سال ورود به دانشگاه ،  تاریخ" 1393/07/01" یا  " 1394/07/01  "  را وارد نمایند که به معنی تاریخ شروع معافیت تحصیلی آنها خواهد بود. و همچنین از آنجاییکه این افراد برگه معافیت تحصیلی  را در اختیار ندارند لذا  درقسمت ارسال تصاویر، به جای ""کارت پایان خدمت یا معافیت و...  "" مجددا تصویر عکس خودرا  ارسال نمایند تا با تکمیل شدن همه اطلاعات، امکان دریافت کد رهگیری فراهم شود.

نکته مهم:  افراد دارای معافیت/ کارت پایان خدمت و .... در این مرحله، اجازه ثبت نام ندارند .


در شرایط مساوی اولویت با ایثارگران و خانواده معظم شهدا و مفقودین می باشد.

 شرایط اختصاصی:

1-2- داشتن مدرک پیش دانشگاهی (پایان تحصیلات کامل دبیرستانی) در رشته ریاضی فیزیک به تایید مراجع ذیصلاح.

2-2- حداقل نمره 14 معدل کل دیپلم

3-2- متولدین 1374/01/01 و بعد

4-2- شرکت در آزمون کنکور سال 1394 (نمره کل کنکور بدون اعمال سهمیه مورد نظر است.

5-2- موفقیت درآزمون زبان انگلیسی و مصاحبه‌های علمی و عقیدتی.

6-2 - داشتن تندرستی و سلامت کامل جسمانی و روانی به تایید واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا

 نحوه جذب:

1-3- از فارغ‌التحصیلان به ترتیب اولویت معدل و از بالاترین نمره کنکور  دعوت و پس از طی مراحل معاینات اولیه پزشکی، مصاحبه، معاینات پزشکی کلی و گزینش افراد مورد نیاز انتخاب می گردند. کشتیرانی در قبول و یا رد افراد مختار می باشد.

2-3- داوطلبین محترم  مبلغ 150،000 ریال به شماره حساب 207117595 بانک تجارت شعبه ونوس کیش، کد 2070 بنام " شرکت تامین نیروی انسانی خطوط کشتیرانی کیش "  واریز و مشخصات فیش را در سیستم ثبت نام ،  درج نمایند.

3-3- داوطلبین اطلاعات مورد نیاز سایت ثبت نام را بطور کامل وارد نموده و در پایان کد رهگیری را جهت اقدامات بعدی نزد خود محفوظ خواهند داشت.

4-3- داوطلبین از روش های مختلف مانند برگزاری جلسه توجیهی، نمایش فیلم و سخنرانی و نظایر آن در حد  امکان با مشاغل دریایی و سایر مسائل مرتبط آشنا می گردند.

5-3- داوطلبین جهت انجام معاینات اولیه پزشکی توسط امور آموزش به واحد درمانی کشتیرانی ج.ا.ا معرفی و از  قبول شدگان جهت  انجام مصاحبه تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.

6-3- پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جهت تشکیل پرونده و طی مراحل معاینات پزشکی کامل و گزینش به امور کارکنان کشتیرانی ج.ا.ا  معرفی خواهند شد.

7-3- اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق سایت اعلام می گردد.

تبصره- متقاضیان موظفند پس از آگاهی رسمی از قبولی نهایی، حداکثر ظرف مدت 20 روز نسبت به سپردن تعهدات و ضمانت‌های لازم اقدام نماید؛ در غیر این صورت منصرف محسوب و از لیست ذخیره به ترتیب اولویت دعوت به عمل خواهد آمد.

8-3- تعهدات و ضمانت‌های لازم در یکی از دفاتر اسناد رسمی توسط امور آموزش از فرد و ضامنین اخذ می گردد.

 نحوه سپردن تعهدات پذیرفته شدگان:

 پذیرفته شدگان مشمول می بایست ضمن سپردن 10 سال تعهد خدمت، بابت تضمین اجرای تعهدات، سند رسمی یک باب منزل مسکونی یا آپارتمان (شش دانگ) را به ارزش 1،000،000،000 (یک میلیارد) ریال جهت ضمانت پرداخت اقساط وام خود بابت تسهیلات دریافتی در رهن شرکت قرار دهد.

تبصره : در صورتی که ارزش قابل تعهد ملک مذکور به اندازه سقف مورد نیاز تعهد نباشد، دانشجو می تواند 60% مبلغ ضمانت را به صورت ملک و 40% آن را به صورت معرفی دو ضامن معتبر (کارمند رسمی ارگانهای دولتی/ کاسب با جواز کسب)  جهت ضمانت وام به صورت سفته در دفتر اسناد رسمی به شرکت ارائه نماید.

 قبول‌شدگان نهایی مشمول، طبق بند "ب" ماده 66 قانون نظام وظیفه عمومی،  از انجام خدمت نظام وظیفه (به جز دوره آموزش نظامی گری مقدماتی و تخصصی)  معاف خواهند بود.

واجدین شرایط می توانند به آدرس www.irisl.net مراجعه نمایند.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات