بسته الحاقی جدید بازی Hearthstone معرفی شد


استودیو بلیزارد، سازنده و ناشر بازی Hearthstone، در جریان نمایشگاه بلیزکان 2016 بسته الحاقی جدید این بازی را با نام Mean Streets of  Gadgetzan معرفی کرد. این بسته الحاقی ۱۳۲ کارت جدید را در اختیار دارد. همچنین این بسته الحاقی سه داستان جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. این داستان‌ها عبارتند از Grimy Goons، Kabal و Jade Lotus. کارت‌های موجود در بازی هرکدام متعلق به یک داستان خاص است. از این‌رو بازیکنان هر کلاس و کارت‌های متعلق به آن را نمی‌توانند برای همه داستان‌ها استفاده کنند.

در جریان معرفی، یک سری از این کارت‌های جدید به‌نمایش گذاشته شد. بعضی از کارت‌ها نیز از طریق حالت Arena برای بازیکنان در دسترس خواهد بود. همچنین در ادامه می‌توانید لیست کارت‌های بازی را مشاهده کنید. بسته الحاقی Mean Streets Gadgetzan در اواخر سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی، iOS و اندروید عرضه خواهد شد.

داستان‌ها و کلاس‌های بازی:

Grimy Goons: Hunter, Paladin, and WarriorKabal: Mage, Priest, and WarlockJade Lotus: Druid, Rogue, and Shaman

کارت‌های بازی

Piranha Launcher weaponنیازمند ۵ ماناقابلیت دو حمله پشت سر هم را به بازیکن داده و چهار بار می‌توان آن‌ را استفاده کرد.هر بار که قهرمان شما حمله می‌کند، ۱/۱ Pirhana ظاهر می‌شود.

Lotus Assassinنیازمند ۵ ماناHas 5 attack, 5 healthهر بار که یکی از دشمنان را می‌کشید، به Stealth شما اضافه می‌شود.

Kabal Talonpriestنیازمند ۳ ماناHas 3 attack, 4 health+۳ Health به مینیون‌های شما اضافه می‌کند.

Kabal Courier نیازمند ۳ ماناHas 2 attack, 2 healthباعث می‌شود یکی از کارت‌های Mage ،Priest یا Warlock در بازی Drop شوند.

Kazakusنیازمند ۴ ماناHas 3 attack, 3 healthیک کارت مبارزه‌ای که اگر از کارت‌های تکراری استفاده نکنید، در طول مبارزه یک Spell برای شما می‌سازد.

I Know a Guyنیازمند یک مانایک  Taunt minion را برای شما بوجود می‌آورد.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات